Doğalgaz Tesisatı Yetkili Servis Firmaları

Mağaza Arama

DOĞALGAZ TESİSAT HİZMETLERİ

                 Doğalgaz sızıntısı insan hayatı için tehlikeli olduğundan doğalgaz tesisatı özenle ve tecrübeli teknisyenlerce yapılmalıdır. Doğalgaz tesisatı yapmadan önce bir proje çıkartılır. Proje ilgili makamlara sunulur. Uygun bulunanlar onaylanır. Onaylanan proje tesisatçıya verilir. Tesisatçı bu projeye uygun olarak doğalgaz borularını döşer. Her türlü sabitleme ve kaçak kontrollerini yapar.
            Doğalgaz tesisatı madeni borularla yapılır. Plastik boru gaz için kullanılmaz. Bunun için yer yer kaynak makinesi kullanmak gerekebilir. Yine boru uzunluklarını kısaltmak için özel kesici aletler gerekir. Gaz boruları döşendikten sonra gaz kaçağını tespit eden elektronik aletlerle tarama yapılır. Emniyetinden emin olunan hat tamamlandıktan sonra kombi bağlantıları yapılır.
            Kombiye gaz bağlantısı yapmak doğalgaz tesisatı işleri içersindedir. Yine güvenli bağlantılar yapılır ve gaz kaçağı kontrol edilir. Kombinin radyatörlerle sıcak-soğuk su bağlantıları da tesisat işleri arasındadır. Yine plana göre gerekli döşeme ve petek kontrolleri yapıldıktan sonra sistem güvenle çalıştırılır. Görüldüğü üzere tesisat işleri içersinde doğalgaz tesisatı üst düzeyde dikkat ve tecrübe gerektiren bir iştir. Kullanılan malzemelerin kalitesi de önemlidir.
                 Doğalgaz tesisatı sadece ev içlerinde değil iş yerleri, üretim tesisleri hatta patlayıcı maddelerin bulunduğu ortamlarda da yapılmaktadır. Bu bakımdan tesisat firması özenle seçilmelidir. ustayeri.com doğalgaz tesisatında kendini ispatlamış firma ve teknisyenlerle çalışmaktadır. Her türlü doğalgaz tesisatı işi için ustayeri.com ile iletişime geçerek kaliteli ve güvenli hizmet alabilirsiniz.
 
Yukarı