Genel Tesisat İşleri Yetkili Servis Firmaları

Mağaza Arama

EN İYİ TESİSATÇILAR BURADA
                 Genel anlamda tesisat her türlü elektrik, su, ısıtma ve soğutma sistemleri için gereken döşeme ve tamir işleridir. Tek katlı küçük bir evde bile birçok tesisat işi vardır. Tuvalet, banyo ve mutfak bölümlerine su götürülmesi, temizlik makinelerine su bağlanması, bunların çalışması için gereken elektrik sistemlerinin sağlanması ve atık suların evden uzaklaştırılması genel tesisat işleri içersinde yer alır.
            Yine aynı eve döşenecek bir kat kaloriferi için sıcak su ve soğuk su hatlarının sağlanması, radyatörlerin yerleştirilmesi ve sistemin sorunsuz çalışmasının sağlanması da tesisat işleridir. Sistem büyüdükçegenel tesisat işleri de oldukça ustalık isteyen zor işler haline gelir. Örneğin bir hastanede yüzlerce oda, birçok tuvalet, laboratuar ve mutfak vardır. Bunları hepsinin harcadığı elektrik ise inanılmaz boyutlardadır.
             Bir hastanenin tüm yükünü çekecek elektrik sistemlerinin döşenmesi çok bilgi ve tecrübe isteyen bir iştir. Aynı şekilde su sağlayıcılar ve atık sudan kurtulmada aynı şekilde zorlaşır. Isıtma ve soğutma sistemleri de ayrıca birçok tesisat işi çıkarır. Toplu ısıtılan binalarda da sıcak soğuk su sistemleri de sık sık tesisat işleri çıkarır.
                 Önceden yapılmış sistemlerdeki bozulmaları tamir etmek de genel tesisat işleri içersine girer. Akıtan musluklar, bozulan rezervuarlar, tıkanan borular gibi. Her türlü genel tesisat işlerini en iyi, hızlı ve temiz şekilde yapan tecrübeli ustaların buluşma yeri ustayeri.com Türkiye´nin her yerinde hizmet sunmaktadır.
 
Yukarı