BADEM MAKAM MASA TAKIMI
 • Badem Makam Masa Takımı

Badem Makam Masa Takımı

Mağaza Ünvanı : Damla Ofis Mobilyaları
Kategori : Ofis Mobilyaları
Şehir : İstanbul
Ürün ID : 293
Ürün Kodu : Badem Kaplamalı Makam Mobilyalari
Ürün Türü : Ürün
Birim Cinsi : Adet
Seçenek : 1
Ürün KDV DAHİL
8.083,00 TL
Badem Makam Masa Takımı Özellikleri:

Badem Makam Masa :  220*110 ölçülerindedir,masanın alt kısmında çekmeceli dolaplar mevcuttur.
Badem Makam Etajer :  80*60 ölçüsünde olup altta çekmecelik ve dolap vardır
Badem Makam Sehpa : 70*40
Badem Makam Dolap :   80*190 ölçüsünde iki adet cam kapaklı dolap.bir adet 120*150 ölçüsünde üç bölmeli dolap mevcuttur.

Ürünün sümenli olanıda mevcuttur. sümen farkı:200 TL dir.

Deri sümen; masa tablasında, etajerde  ve sehpa da mevcuttur.

cilalı makam takımı
ahşap makam masası
ahşap makam mobilyaları
cilalı ofis takımı

 • Ödeme Seçenekleri
  Satıcı Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, ile ödeme kabul etmektedir.
 • Kargo Seçeneği
 • Kargo Firması
  Kargo Yok
 • Kargo Notu
 • Kargo Ücreti
  Kargo Seçeneğine Bakınız.

Satıcı Hakkında


Firmamız özel bir kuruluş olarak İstanbul’da kurulmuş modern ve fonksiyonel tesislerle ofis mobilyaları alanında uzmanlaşmıştır. Teknolojik açıdan ileri seviyede makinelere ve yüksek kalitede kalifiyeli elemana sahip olan firmamızın tüm üretim işlemi  numaralı şekilde giden kontrollü makinelere dayalıdır. Buda kusursuz ölçü doğrulama ve yüksek kalitede ürünleri garanti eder. Damla ofis ve  büro mobilyaları 2000 yılında toptan ürün satışıyla başladığı misyonuna gelişen alışveriş alışkanlıkları ve modern ofisler, mekanı ve zamanı daha verimli kullanma gerekliliği beraberinde büro mobilyaları, okul, hastane, cafe mobilyaları ve koltukları üretimi,toptan ve perakende satışıyla hizmet vermektedir.
Firmamız;ürün portföyünde :ofis koltukları  (ahşap-metal makam koltukları, personel koltukları, bilgisayar koltukları,bekleme koltukları,konferans koltukları,playstatiom koltuğu,cafe sandalyeleri,bar tabureleri,cafe koltukları,hastane-eczane mobilyaları,refakatçi koltukları),büro makam mobilyaları,ofis çalışma masaları,bilgisayar masaları,workstation masaları,dörtlü çalışma masaları,danışma bankoları,büro toplantı mobilyaları,kesonlar,müdür koltukları,büro şef koltukları,personel masaları,şef masaları,misafir koltukları,ofis kanepesi,sinema koltukları,cafe-kafeterya masaları,cafe-kafeterya puf,cafe-kafeterya tabure,masa ayakları,ahşap dosya dolapları,ahşap soyunma dolapları,çelik soyunma dolapları,çelik dosya dolapları,çelik kartoteks dolaplar,çelik kompakt dolaplar,çelik harita plan dolabı,öğretmen dolapları,tv koltukları,muayene masaları,malul arabaları,askılık,dilsiz uşaklar,ofis mobilyaları ve iş hayatında oturma aksamıyla ilgili bir çok alanda imalat yapmaktadır.Firmamız, kalite politikasının bir parçası haline gelen mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır.Damla Ofis Büro Mobilya, spot ofis mobilya, spot büro mobilya, spot ofis koltuk, spot büro koltuk, ucuz ofis mobilyaları, ucuz büro mobilyaları, ucuz ofis koltukları, ucuz büro koltukları, ucuz ofis kanepe, ucuz büro bekleme koltukları, büro mobilyaları-ofis koltuk-büro koltukları-büro kanepe-çelik dolap-cafe ve kafeterya mobilyası-koltuk-refakatçi koltuğu-sedir-ofis makam koltuğu-büro masası-büro çalışma koltukları-tabure-sandalye-koltuk tamiri,büro mobilyaları imalat toptan ve perakende satış, ofis mobilyası, ofis koltukları, ofis kanepe, refakatçi koltuğu, dolap, cafe ve kafeterya koltukları, sinema-konferans koltukları, müdür koltukları, playstation koltuğu imalat - toptan ve perakende satış yapmaktadır.                                                                
 
MİSYONUMUZ
                Ürünlerimiz, çözümlerimiz,satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek  iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak,çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.
 
VİZYONUMUZ
Yüksek standartlı ,kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak .
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak.
İnsanlığa ,çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.
 
Kalite Standartlarımız  :
Ofis Mobilyalarının imalatında müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmak amacı doğrultusunda, firmamız kalitenin en üst düzeyde tutulması konusuna hiç bir şekilde taviz verilmemekte , insana ve doğaya saygılı ürünlerin kullanılmasına özen gösterilmektedir. Bu sayede firmaya duyulan güvenin en üst düzeyde tutulmasına önem verilmektedir.
Toplam kalite yönetimine büyük önem veren firmamız üretim aşamasından son tüketiciye teslimatına kadar olan hizmet zincirinde iletişim ve koordinasyonu sürekli sağlamak suretiyle , 
 
 Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,
 Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek,
 Her zaman güvenilir bir firma olmak,
 Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek, hedeflerini taşımaktadır
                      1. Koltuk Tamiri
                      2 .Koltuk Yedek Parça Temini
                      3 .Koltuk Yüz Değişimi
 
 
                      Teslimatlarımız İstanbul içindeki müşterilerimiz için  elemanlarımız tarafından bürolarına  yerleştirmek  şeklinde olurken,şehir dışı teslimatlarda ise ofis mobilyaları dış etkilere maruz kalmaması amacıyla uygun şartlarda paketlenip firmaya ait nakliye araçları ile istenilen şehre kurulumunu yapmak şeklinde olmaktadır.Kargo Gönderim Politikası


Müşterilerimiz en uygun kargo firmalarını ödeme sayfasında kendileri seçmektedirler. Siparişinizi vereceğiniz sayfada kargo firmalarının listesi karsınıza çıkmaktadır. Seçtiğiniz kargo firmalarının ücretleri eklenerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Maliyet gözönünde bulundurularak sizin için en uygun kargoyu, bulunduğunuz şehir merkezine teslimatı yapan ambar firmlarını kullanıyoruz.Ürün Değişim ve İade Politikası


İade ve İptal Şartları
 
    Vazgeçme:
    Almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden satış faturası tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
DİKKAT: Web sayfamızdan alınan ürünler talebe göre özel renk ve/veya ölçülerde üretilmektedir. Dolayısıyla söz konusu ürünlerin iade imkanı bulunmamaktadır.
    Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler eğer var ise standart aksesuarı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir. İade ürünlerinizi, ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren mesajı e-posta ([email protected]) adresimize veya iletişim(müşteri hizmetleri) bölümümüze gönderiniz.
    Müşteri hizmetleri gönderdiğiniz e-mail aracılığı ile sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir.
    İade nedeniyle ödenecek taşıma ve montaj masrafları tüketici tarafından karşılanacaktır.
    Sipariş İptali:
    Siparişler mağazamızda işlem görmeye başladığı andan itibaren 4 aşamadan geçer.
           - "Onay Bekliyor"
           - "Ödeme Bekliyor"
           - "Onaylandı"
           - "Kargoya Verildi".
    Kredi kartınız onaylanmadan siparişinizi iptal ettirebilirsiniz. Kredi kartı banka tarafından onaylanmış siparişler iptal edilemez. Bu durumda Müşteri Hizmetlerine telefon ya da mail yoluyla ulaşıp gerekli İptal İşlemi için başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.
    Ödeme İptali:
    İade Koşullarının tüm şartlarına uyarak iade işleminizi gerçekleştiriniz. İşlem sonunda ürün için ödenen ücretler müşteriye hiç bir kesinti yapılmadan aynı ödeme kanalı ile iade edilir.
  
    Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler:
    Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için kapınıza gelen siparişi nakliye yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırınız. Bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda nakliye görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü nakliye yetkilisine teslim ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.
 
    Fişsiz, faturasız ve tutanaksız gönderilmiş olan ürünlerin iadeleri firmamız tarafından kabul edilmemektedir. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içerisinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için firmamız girişimde bulunur. Talep ederseniz taşıma sırasında hasar görmüş olan ürününüzün yerine aynı veya eş değerde başka bir ürünü taşıyıcı firmadan alabilirsiniz.Diğer Politikalar
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
BENZER ÜRÜNLER
 • Ahşap Kaplamalı Makam Mobilyaları
  Ahşap Kaplamalı Makam Mobilyaları
  Ürün : 7.316,00 TL
  Damla Ofis Mobilyaları
 • Ahşap Kaplamalı Makam Takımları
  Ahşap Kaplamalı Makam Takımları
  Ürün : 7.493,00 TL
  Damla Ofis Mobilyaları
 • Arrog Ofis Makam Mobilya Takımı
  Arrog Ofis Makam Mobilya Takımı
  Ürün : 5.015,00 TL
  Damla Ofis Mobilyaları
 • Büro Çalışma Masası
  Büro Çalışma Masası
  Ürün : 1.475,00 TL
  Damla Ofis Mobilyaları
 • Almira Tekli Ofis Kanepesi
  Almira Tekli Ofis Kanepesi
  Ürün : 334,00 TL
  Damla Ofis Mobilyaları
 • Alice Ofis Çalışma Masaları
  Alice Ofis Çalışma Masaları
  Ürün : 932,20 TL
  Damla Ofis Mobilyaları
 • Banko Ofis Mobilyaları
  Banko Ofis Mobilyaları
  Ürün : 590,00 TL
  Damla Ofis Mobilyaları
Yukarı