Isıtma Sistemleri Ürünleri

Ürün Arama

 • Kombi Hermetik E.C.A 24 kw
  Kombi Hermetik E.C.A 24 kw
  Ürün : 1.550,00 TL
  Sasa Teknik Doğalgaz
 • Vaillant Turbotec Pro Vuw Tr 202/3-3 Hermetik Kombi
  Vaillant Turbotec Pro Vuw Tr 202/3-3 Hermetik Kombi
  Ürün : 1.499,00 TL
  Dkm Mühendislik Vaillant
KALİTELİ ISITMA SİSTEMLERİ

                Bulunduğu ortamı ısıtma işlevi olan ısıtma sistemlerinin birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Özellikle soğuk kış aylarında bu sistemlere büyük ölçüde ihtiyaç duyulmaktadır.
                İç ortamdan dış ortama ısı kaybını engelleyen ısıtma sistemleri kullanıldığı yerlerin istenilen sıcaklıkta olmasını sağlamaktadır. Sıcak su sistemi (kalorifer), güneş enerjisi ve buharlı ısıtma sistemi, bilinen belli başlı ısıtma sistemlerdir. Sıcak su sistemi, çoğunlukla ev ve konutların ısıtılmasında kullanılmaktadır.
            Bir kazan ve bir radyatörden oluşan bir ısıtma sistemidir. Kazan genelde bodrum katlarda bulunurken, taşınım yoluyla radyatörlere ulaşan sıcak su mekânlardaki petekleri ısıtarak, oda içerisinde istenilen düzeyde sıcaklık sağlamaktadır. Bir diğer yöntem olan buharlı ısıtma sistemleri ise, sıcak su sisteminin geliştirilmiş halidir. Farkı, sistemde sıcak suyun yerine buharın dolaştırılmasıdır.
                Güneş enerjisinin kullanıldığı ısıtma sistemleri çevreyi kirletmeyen ısıtma yöntemlerinden bir tanesidir. Çünkü güneş enerjisi çevreyle dost, temiz bir enerji kaynağıdır. Güneş enerjili ısıtma sistemlerinde, siyah ve geniş metal levhalar bulunmaktadır. Güneş ışığı levhaları ısıtarak, boruların içerisindeki suların da ısınmasını sağlamaktadır. Pompa vasıtasıyla sıcak su kullanım yerlerine ısı yayabilmektedir. Bu şekilde yer aldığı ortam da istenilen sıcaklığa gelebilmektedir.
                Çeşitli ısıtma sistemleri üzerine hizmet veren çok sayıda firma bulunmaktadır. Isıtma sistemlerine dair en kaliteli ve en uygun hizmetleri bulabileceğiniz ustayeri.com hizmet almak isteyenler ile hizmet vermek isteyenleri buluşturan büyük bir platformdur. Burada ısıtma sistemleri ile ilgili hizmet veren en iyi firmaları bulabilmeniz oldukça kolaydır.
 
 
 
 
 
Yukarı