EKRAN KARTI 2GB (MASAÜSTÜ)
 • Ekran Kartı 2GB (Masaüstü)

Ekran Kartı 2GB (Masaüstü)

Mağaza Ünvanı : Teknoloji Bilgisayar
Kategori : Bilgisayar Teknik Servis
Şehir : İstanbul
Ürün ID : 471
Ürün Türü : Ürün
Birim Cinsi : Adet
Seçenek : 1
Ürün KDV DAHİL
250,00 TL
Ekran Kartı 2GB (Masaüstü)
 • Ödeme Seçenekleri
  Satıcı Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, ile ödeme kabul etmektedir.
 • Kargo Seçeneği
  Alıcı Öder
 • Kargo Firması
  Yurtiçi Kargo
 • Kargo Notu
 • Kargo Ücreti
  Kargo Seçeneğine Bakınız.

Satıcı Hakkında


2006 yılında, Çekmeköy´de Şahinbey Caddesindeki şimdiki işyerinde, bilgisayar konusunda uzman, eğitimli, sertifikalı çalışanları ve yöneticileri ile tam profesyonel kadrosuyla hizmetinize başlamıştır.
 
2006 yılından bugüne kadar bulunduğu bölgede "Müşteri Memnuniyeti" odaklı çalışmasıyla birçok şahıs ve firma müşterilerince takdir almış ve tercih edilen bir "bilgisayarcı ve çözüm ortağı" olmuştur.
 
Teknoloji Bilgisayar; sorumluluğunun bilincinde bir şirket olmasının yanında, sattığı malın ve verdiği hizmetin her zaman arkasında durulmasının da bilinci sayesinde 7 yılı aşan bir hizmet sürekliliğine sahip olabilmiştir.
 
Teknoloji Bilgisayar; çalışanları ve yöneticileri, müşterilerimizin sorunlarını dinleyip, bilgisayarlarının arızalarını tespit edip, "az masraf çıkaran bilgisayarcı" olarak gözükme çabası ile değil, mantık çerçevesinde ve "yapılması gereken ne ise" onu müşterilerine söyleyerek, müşterilerin kullandıkları bilgisayardan daha fazla verim alabilmeleri, verdikleri paranın hakettiği hizmeti veya parçayı alabilmeleri prensibine sahiptir.
 
Firmamız 2013 Yılından itibaren HP İş Ortaklığı Programına Dahil  Edilmiştir. 
 
Teknoloji Bilgisayarda; anlık çözümler değil, hatanın/sorunun ortadan kaldırılması ve azami verimin alınabilmesi için sadece yapılması gereken yapılır.
 
Her hizmette ve ticarette olabileceği gibi, bizimle ve verdiğimiz hizmetle ilgili, herhangi bir endişeniz, kuşkunuz, tereddütünüz, şikayetiniz ve/veya sormak istediğiniz tüm konularda bize İletişim Sayfamızdan konu başlığına ilgili konuyu yazarak ulaşınız.Kargo Gönderim Politikası
Ürün Değişim ve İade Politikası
Diğer Politikalar
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Yukarı