EV TEMİZLİĞİ
  • ev temizliği

ev temizliği

Mağaza Ünvanı : Sancaktepe Temizlik
Kategori : Ev Temizliği
Şehir : İstanbul
Ürün ID : 183
Ürün Türü : Hizmet
Birim Cinsi : Metrekare
Seçenek : 100-200
Hizmet KDV DAHİL
200,00 TL
Montaj Hizmeti Verdiği Bölgeler : K.Çekmece, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye,
Sancaktepe Temizlik olarak yılların verdiği tecrübe ve birikimle siz değerli müşterilerimize temizlik sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 

Firma olarak öncelikli prensibimiz müşterilerimizin isteklerini zamanında, hızlı ve en iyi hizmeti profesyonel bir şekilde sunmaktır.

Konuda uzman, profesyonel ekibimiz ve hizmet  sonrası müşteri memnuniyeti anlayışımız ile her türlü sorun ve isteklerinizi karşılamak için sizlerin telefon, epostalarınızı bekliyoruz.

Sancaktepe Temizlik modern temizlik madde ve cihazlarını, sektör ile ilgili enson çıkan yenilikleri yakından takip ederek kendini geliştirip daha fazla kesime hitap etmenin güvenini yaşayarak sektörde ilerlemektedir.
  • Ödeme Seçenekleri
    Satıcı Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, ile ödeme kabul etmektedir.

Satıcı Hakkında


Sancaktepe Temizlik olarak yılların verdiği tecrübe ve birikimle siz değerli müşterilerimize temizlik sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 
 
Firma olarak öncelikli prensibimiz müşterilerimizin isteklerini zamanında, hızlı ve en iyi hizmeti profesyonel bir şekilde sunmaktır.
 
Konuda uzman, profesyonel ekibimiz ve hizmet  sonrası müşteri memnuniyeti anlayışımız ile her türlü sorun ve isteklerinizi karşılamak için sizlerin telefon, epostalarınızı bekliyoruz.
 
Sancaktepe Temizlik modern temizlik madde ve cihazlarını, sektör ile ilgili enson çıkan yenilikleri yakından takip ederek kendini geliştirip daha fazla kesime hitap etmenin güvenini yaşayarak sektörde ilerlemektedir.Kargo Gönderim Politikası
Ürün Değişim ve İade Politikası
Diğer Politikalar
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Yukarı