Akülü El Aletleri Firmaları

Mağaza Arama

AKÜLÜ EV ALETLERİ

                 Akülü ev aletleri elektrik kabloları olmadan kullanılabilen aletlerdir. Her birinin kendi şarj süreleri ve dayanım güçleri vardır. Aynı aletin markadan markaya akü dayanım süresi değişir. Bu bakımdan akülü ev aletleri alırken şarj ve şarj dayanım süresi sorulmalıdır.
                  Akülü ev aletleri evin çok çeşitli alanlarında kullanılır. En çok kullanılan akülüler şüphesiz matkap ve akülü süpürgelerdir. Akülü süpürge, kablo surunu yaşamadan tek şarj ile tüm evi temizleyebildiğinden tercih edilmektedir. Çekiş güçleri de oldukça güçlü olduğundan günlük temizlik için akülü süpürgeler oldukça idealdir.
            Yine masa üstleri için el tipi akülü süpürgeler vardır. Bunlar arabaların iç temizliğinde de sıklıkla kullanılır. Birçok ev tipi fenerde de akü sistemi vardır. Bunların akım bağlantılı olanları elektrik kesintisi anında devreye girerek kendiliğinden ışıma yaparlar. Dayanım güçleri çok fazladır. Yine bazı ütülerde akü kullanımı kablo bağımsız iş yapma imkanı vermektedir.
                 Ev tipi delme kesme aletlerinin çoğu da akülü sistemlerle çalışabilir. Matkaplar, kesiciler ve vidalayıcılarla çalışırken kablolu olmaları çeşitli sorunlar yaratır. Her yerde uygun priz veya uzatma kablosu olmayabilir. Kablosuz el aletleri ile iş yapmak çok daha işlevseldir. Örneğin tek bir delik açılması için bile prizlere uzak bir alanda iş yapılacaksa uzatma kablosu ayarlamak gerekir. Oysa şarjlı bir matkapla delik tek hamlede açılır. En kaliteli akülü ev aletleri ustayeri.com sayesinde en uygun fiyatlara sağlanabilir.
 
Yukarı