Ambalaj Basımı Firmaları

Mağaza Arama

AMBALAJ ÇEŞİTLERİ İÇİN EN DOĞRU ADRES

                Bilindiği gibi ülkemizde çıkartılan son yasal düzenlemeler ile birlikte pek çok gıda maddesinin ambalajsız satılması yasaklanmıştır. Bu nedenle ürettiğiniz herhangi bir gıda maddesinin açıktan satılması cezai işleme tabi olmaktadır. Ayrıca açıktan ürün satan kişi ve kurumlar hakkında işyeri kapatma ve faaliyetten men cezaları verilebilmektedir.
                Bu sebepten ötürü gıda üreticileri ambalaj basım hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Özellikle kendi imalathanelerinde kuru pasta, kek, yufka, kadayıf gibi mamulleri üreten üreticiler herhangi bir cezai işleme maruz kalmamak için kolay paketlenebilecek ambalaj ürünlerini tercih etmektedirler.
                Ancak pek çok firma yasal zorunluluklar gereği ambalaj fiyatlarını oldukça yüksek seviyede tutmaktadırlar. Bu durum da haliyle üreticileri zor duruma sokmaktadır. www.ustayeri.com ambalaj basım hizmetine ihtiyaç duyan firmalar için en kaliteli ambalaj ürünlerini en uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz bir ticaret platformudur. Sitede dilerseniz standart şekillerde veya dilerseniz markanızın logo ve ismini kullanarak bastırabileceğiniz ambalaj üreticileri de yer almaktadır.
                Söz konusu ambalaj basım üreticileri sizden gelecek talebe göre tekliflerini hazırlayarak sistem üzerinden size iletmektedir. Siz de gelen teklifleri değerlendirerek en kaliteli ve en ekonomik ambalaj hizmetini tercih edebilirsiniz.
                ustayeri.com pek çok alanda pratik çözümler sunan firmaların bulunduğu online bir ticaret platformu olarak faaliyet göstermektedir. Normal piyasada yüksek fiyatlarla sunulan hizmetleri ustayeri.com´da oldukça uygun fiyatlarla ve % 50´ye varan indirimlerle temin edebilirsiniz.
 
Yukarı