Amerikan Servisler Firmaları

Mağaza Arama

AMERİKAN SERVİS TAKIMLARI

                 Amerikan servislerpratik ve kolay temizlenebilir olması açısından çok tercih edilen tabak altlıklarıdır. Çok şık bir görünümü olduğundan birçok lokanta, beş yıldızlı otel ve çeşitli yemek hizmeti veren işletmelerde kullanılmaktadır. Amerikan servisinde prensip alttaki masanın güzelliğini kapatmadan yemek esnasında ona zarar verebilecek olaylardan koruyabilmektir.
             Bu bakımdan Amerikan servisler tek kişiliktir ve çok büyük boyutlu olmazlar. Tabağı, kullanılacak içecekleri ve servis çatal, kaşık takımlarını alabilecek kadar büyük olurlar. Tek kişilik pizza gibi gıdalar için ise daha küçük ebatlarda olanları kullanılır.
                 Amerikan servisler çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Evlerde günlük kullanım için plastik esaslı, desenli modeller tercih edilmektedir. Çok kolay temizlenmesi günlük temizlik işlerini de kolaylaştırır. Bir günde defalarca masaya oturulduğuna göre bunun ev işlerine yansıması düşünülebilir. Çocuklar içinde yemek eğitiminde bu servisler işe yarar. Servis dışında bir alanı kirletmemelerini öğrenerek toplum içinde yemek yeme kurallarını daha iyi kavrarlar.
                 İş yerleri ve şık mekanlar için hasır servis takımları çokça tercih edilmektedir. Bazı işletmelerde ise bez türü veya deri benzeri malzemelerden yapılmış servis takımları tercih edilmektedir. Amerikan servisler ev için alınacaksa biri misafirlere ayrılmak üzere bir kaç takım birden alınmasında fayda vardır. İşletmelerse toplu sipariş verilebilir. Amerikan servisler uygun fiyatlara satılmaktadır. ustayeri.com kaliteli ve uygun fiyatlı Amerikan servislerinin bulunabileceği bir adrestir.
 
 
 
Yukarı