Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Ankara / Altındağ
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

 

Hakkımızda

Kalitede ödün vermeyen firmamız müşteri memnuniyetini hedefleyerek faaliyet göstermektedir. Sektör de oldukça sağlam olan firma, kaliteli temizlik hizmeti için elinden gelen gayreti göstermektedir. Pek çok kişinin beğendiği ve sık sık yararlandığı hizmetlerimiz gerekli yeterliliğe sahip olan ekibimiz ile verilmektedir.
 
Ankara’nın bir ucundan diğer ucuna üstün hizmet, kalite ve güvenilirliği ile sizlerle.
 
Neden Sizi Tercih Etmeliyiz?
 
Günaydın Temizlik olarak her zaman ilk hedefimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Sizlere en uygun hizmeti verebilmek adına profesyonel kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Günaydın Temizlik olarak sektörde yer alan en son teknolojik makinaları kullanarak sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca eklemek gerekirse Günaydın temizlik üstün hizmet garantisi altında en uygun fiyatlarla sizlerle çalışmayı hedefler. Fiyatlarımız ve çalışmalarımız konusunda daha detaylı bilgiyi iletişim bölümünde ki adres ve telefonlardan öğrenebilirsiniz.
 
Hizmetleriniz Neler?
 
Temizlik adına aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm işlerde sizin yanınızdayız. Aşağıdaki listeden temizlik alanında yaptığımız faaliyetlerden sadece birkaçını görebilirsiniz
 
Genel Temizlik İşlemleri
Ev Ve Ofis Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik
Buharlı Temizlik
Otel Ve Bina Temizliği
Dış Cephe Ve Cam Temizliği
Residense Temizliği
Günaydın Temizlik firması, Ankara Ev temizliği, Ofis temizliği , Okul temizliği , Dış Cephe Temizliği kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Bina Temizliği
  • - Cam Temizliği
  • - Dış Cephe Temizliği
  • - Genel Temizlik İşleri
  • - İnşaat Sonrası Temizliği

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - Ankara / Altındağ

Firma Resimleri

Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Günaydın Temizlik
Yukarı