Araç Sigortası Firmaları

Mağaza Arama

EN KAPSAMLI ARAÇ SİGORTASINI EN EKONOMİK FİYATLA TEMİN EDİN

            Bildiğiniz gibi kullanmakta olduğumuz araçların yıllık yaptırılması gereken sigorta poliçeleri bulunmaktadır. Söz konusunu sigorta poliçelerini yaptırabilmek için araç sahipleri acente acente dolaşmakta ve teklif almaktadırlar.
            Ancak araç sigortası yaptırmak için ustayeri.com adlı web sitesinde en ekonomik ve en kapsamlı araç sigortası ürünleri yer almaktadır. Sahip olduğunuz aracınız için yapmanız gereken tek şey www.ustayeri.com adresini ziyaret ederek aracınızın özellikleri, marka ve modeli doğrultusunda araç sigorta teklifi oluşturmaktır.
Sitede yer alan ve araç sigortası poliçesi düzenleme konusunda yetkili olan firmalar çok kısa bir süre içerisinde sizlere aracınız için sigorta tekliflerini ileteceklerdir.
            Araç sigortası; araçlarınızın herhangi bir kaza veya hasar durumlarında tamir ve diğer masraflarını karşılayan sigorta poliçeleridir. Bu nedenle bu poliçelerin düzenlenirler en geniş riskleri kapsayacak şekilde tanzim edilmeleri gerekmektedir. Pek çok sigorta acentesi poliçe fiyatlarını düşük tutmak amacıyla teminat bedellerini de düşük tutmaktadır. Düşük fiyatlı poliçelere aldanan araç sahipleri kaza durumlarında tüm giderleri karşılanmadığından zor durumda kalmaktadırlar.
            Örnek vermek gerekirse aracında kaza sonucunda 10.000 liralık hasar oluşan bir sürücü poliçeyi 5.000 liralık teminat bedeli üzerinden kestirmesi durumunda araç tamiri için neredeyse poliçe bedelinin 10 katı kadar masrafı cebinden ödemek durumunda kalacaktır. Bu tarz olaylarla karşılaşmamak için poliçe tekliflerini ustayeri.com aracılığı ile alabilir ve poliçe üzerinde belirtilen teminat bedellerini karşılaştırabilirsiniz.
 
Yukarı