Akademik İnşaat
Akademik İnşaat
Akademik İnşaat
İstanbul / Ataşehir
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Akademik İnşaat Paz.San ve Tic.Ltd.Şti. her türlü Zemin ve Tavan Kaplamaları ve Duvar Sistemleri uygulamalarında yer almak için 2006 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacına uygun olarak sorun değil, çözüm odaklı ve sonuca yönelik çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir.
 
Türkiye ve Dünya çapında isim yapmış Zemin,Tavan Kaplamaları ve Duvar Sistemleri markalarının çoğunun bayisi durumda olan firmamız, her geçen gün gelişen sistem çözümleri, ekonomik ve kaliteli çözüm arayışları ile sektörde yerini sağlamlaştırmaktadır.
 
Deneyimli ve eğitimli kadrosu, gelişime açık düşünce yapısı, teknoloji yakından takip eden anlayışı ve geleceğin önemli firmalarından biri olmaya aday olarak görmekteyiz kendimizi.
 
Misyonumuz:
Her türlü mekanda,sürekliliği olan çözümler üretiyoruz. Her türlü detay ve çözümsüzlükte çözüm üreterek, estetik, kullanımı kolay ve sürekli hizmet anlayışı ile yaşanılan mekanlara hayat veriyoruz….
 
Vizyonumuz:
İç mekanların vazgeçilmez çözüm ortağı olmak. Büyümeye ve gelişime açık, genç ve dinamik kadrosu ile, geniş ürün yelpazemiz, yetişmiş tecrübeli elemanlarımız ve önceliğimiz olan müşterilerimize gösterdiğimiz özen ile sektörde sağlam ve kalıcı bir yer edinmek…
Akademik İnşaat firması, ataşehir epoksi zemin kaplama, zemin kaplama kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Epoksi Zemin Kaplama
  • - PVC Zemin Kaplama

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Ataşehir

Firma Resimleri

Zemin Kaplama
Zemin Kaplama
Zemin Kaplama
Zemin Kaplama
Linoleum Zemin Kaplama
Linoleum Zemin Kaplama
PVC Zemin kaplama
PVC Zemin kaplama
Yukarı