Uzman Bilgisayar
Uzman Bilgisayar
Uzman Bilgisayar
İstanbul / Avcılar
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Firmamız 2001 yılından bu yana bilgisayar sektöründe hizmet vermektedir. Daha sonraki yıllarda güvenlik kamera sitemleri, web tasarım hizmetleri de hizmetlerimiz arasında yerini almıştır. Kaliteli ve hızlı hizmet ile müşteri memnuniyeti firmamızın öncelikli hedefidir.
 
Avcılar Bilgisayar Tamiri olarak masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, notebook, tablet, playstation tamirleri yapmaktayız öncelikle müşterilerimizin elektronik aletleri alınır ve müşterilerimize fiş taktim edilir. Müşterilerimize elektronik aletini ne zaman alınacağı saat kaçta teslim edileceği bilgilendirilir. Ardından müşterimizin elektronik aletinin arıza tespit makinalarımızla tespit edilir. Daha sonrasında Teknisyen arkadaşlarımıza teslim edilir. Teknisyen arkadaşlarımızda elektronik aletin sorunlarını çözer Avcılar Bilgisayar Tamiri olarak Müşterilerimize her daim gününde ve saatinde teslim etmeye önem gösterilir. Eğer gününde teslim edilmeyecekse müşterilerimize kesinlikle haber verilir. Avcılar Bilgisayar Tamiri olarak teknisyen arkadaşlarımız kendi bölümlerinde profesyonelliğe doğru adım atmaktadır. Avcılar Bilgisayar Tamiri olarak avcılarda il elektronik tamir hastanemizi kurmuş bulunmaktayız. Aynı zamanda bilgisayar, tablet, playstation tamirleri de yapmaktayız.
Uzman Bilgisayar firması, avcılar bilgisayar, bilgisayar tamir, web tasarım, güvenlik sistemleri, uzman bilgisayar kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Bilgisayar Teknik Servis
  • - Diğer Güvenlik Sistemleri
  • - Web Tabanlı Yazılım ve Tasarım

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Avcılar

Firma Resimleri

Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Ofis
Ofis
Yukarı