Kripteks Bilişim Teknolojileri
Kripteks Bilişim Teknolojileri
Kripteks Bilişim Teknolojileri
İstanbul / Avcılar
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Kripteks Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri, %100 yerli entelektüel sermaye ile yurtiçi ve yurtdışında Adli Bilişim teknolojilerinde hizmet ve danışmanlık faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
 
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Teknogirişim sermaye desteği ile kurulan şirketimiz milli hedefler ölçüsünde Adli Bilişim sektöründe yurt dışına bağımlılığı azaltacak yerli çözümler geliştirmektedir.
 
Kripteks Forensic Services, üst seviyede teknik bilgiyi ve güvenilir iş ortaklığını ilke haline getirmiştir. Hedefimiz, Adli Bilişim ve veri kurtarma alanlarında en etkin kaliteli çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktır.
 
Adli Bilişim sektöründe kullanılan yazılım ve donanım ürünleri ağırlıklı olarak yurt dışından gelmektedir. Kamu kurumları ve özel sektör laboratuvarları bu yüksek teknoloji ürünlerine bağımlı kalmakta ve Adli Bilişim çalışmaları için yoğun miktarda yurt dışına ödeme yapmaktadır. Şirketimizin amacı, AR-GE çalışmalarıyla katma değeri yüksek Adli Bilişim ürünleri ve eğitim hizmetleri sunmaktır.
 
Uluslararası pazarlarda Adli Bilişim sektöründe tüketici değil çözüm üreten ülkeler arasına girmeyi ve bu teknoloji ile gelişen ülkelerin arasında yer alarak ülkemizin rekabet gücünün artırılmasını amaçlıyoruz.
 
Vizyonumuz:
 
Milli hedefler ölçüsünde, Adli Bilişim sektöründe AR-GE çalışmalarıyla katma değeri yüksek Adli Bilişim ürünleri oluşturup dünya pazarından pay alacak marka oluşturma hedef olarak belirlenmiştir. Geliştireceğimiz projelerle birlikte Adli Bilişim alanında Türkiye’de ve uluslararası ölçekte sayılı şirketler arasında olmayı hedeflemekteyiz.
 
Geliştireceğimiz Adli Bilişim ürünlerine yönelik yurt dışına eğitim hizmeti vermeyi de planlıyoruz. Şirketin kuruluşundan sonra 5 yıl içerisinde Türkiye’de uluslararası katılımlı Adli Bilişim Konferansı düzenlemeyi ve yurt dışına temsilcilik açmayı hedefliyoruz.
 
Misyonumuz:
 
Kamu kurumlarında ve özel sektörde Adli Bilişim alanında farkındalık oluşturmak, Adli Bilişim konusunda dünyadaki tüm gelişmeleri ve trendleri eş zamanlı olarak tüm iş ortaklarımıza ihtiyaçları doğrultusunda adapte etmektir.
Kripteks Bilişim Teknolojileri firması, avcılar veri kurtarma, adli bilişim, veri kurtarma kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Adli Bilişim
  • - Veri Kurtarma

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Avcılar

Firma Resimleri

Adli Bilişim
Adli Bilişim
Adli Bilişim
Adli Bilişim
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Yukarı