Avrupa Isı Sistemleri
Avrupa Isı Sistemleri
Avrupa Isı Sistemleri
İstanbul / Başakşehir
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Endüstriyel / Ticari işletmelerin ısıtılması ve soğutulması konularındaki 15 yılllık birikimle kurulan Avrupa Isıtma Soğutma, konusuyla ilgili borulu, açık alevli, elektrikli ve seyyar tip radyant ısıtıcılar, sıcak hava üreteçleri, açık alan ısıtıcıları, proses brülörleri, çatı sızdırmazlık elemanları ve hatta doğal gaz yedekleme ekipmanları gibi birçok değişik ürünle hizmet vermektedir. 

Dünya markalarını bünyesinde barındıran ve tüm ülke çapına bayi- servis ağıyla konusunda lider konumunda olan Çukurova Isı Sistemleri´nin İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgesi hizmetlerini yürüten Avrupa Isıtma Soğutma; özellikle fabrikalar, atölyeler, depolar, camiler, cafeler restaurantlar, spor salonları, oto servis istasyonları, seralar, kümesler, açık ya da yarı açık alanlarda hizmetler üretmektedir. 

Ekonominin her bakımdan çok önemli olduğu, enerji kaynaklarının yetersizleştiği ve en önemlisi doğanın fazlasıyla yıprandığı günümüz dünyasında hedefimiz; ekolojik, ekonomik, tasarruflu, konforlu, teknolojik sistemlerle optimum çözümler sunmak, dürüst olmak ve eksiksiz hizmetler ile Müşteri Memnuniyetini üst düzeylerde tutmaktır. İlgi konularımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak istemeniz durumunda lütfen çekinmeden bizleri arayınız. Sizlere de hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. 

Saygılarımızla, Avrupa Isıtma Soğutma San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Avrupa Isı Sistemleri firması, İstanbul Başakşehir Isıtma ve Soğutma Sistemleri kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Elektrikli Isıtma
  • - Genel Isıtma Sistemleri
  • - Isıtma ve Soğutma
  • - Merkezi Isıtma Sistemleri

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Başakşehir

Firma Resimleri

Fabrika Atölye Isıtma
Fabrika Atölye Isıtma
Kapalı Alan Doğalgazlı Isıtma
Kapalı Alan Doğalgazlı Isıtma
Cami Isıtma Sistemleri
Cami Isıtma Sistemleri
Spor Salonu Isıtma Sistemleri
Spor Salonu Isıtma Sistemleri
Yukarı