Baca Temizliği Firmaları

Mağaza Arama

EN İYİ BACA TEMİZLİĞİ FİRMALARI

                 Baca temizliği ev, işyeri ve apartmanlarda can güvenliği ve maddi kayıpların önüne geçilmesi açısından düzenli ve ehil kişilerce yapılması gereken işler arasındadır.
                 Ülkemizde temizlenmemiş bacalardan oluşan ölümler ve yangınlar azımsanacak bir sayıda değildir. Kanun gereği bir işletmelerin yılda iki kere baca temizliği yaptırması şarttır. İhmal durumunda çıkan yangın veya oluşan başka zararlar sigorta şirketleri tarafından baca temizliği yapılmaması maddesi gösterilerek ödenmemektedir. Yağlı baca temizliği de baca temizleme işleri içersine girmektedir.
            Sanayide ve apartmanlarda yağlı buhar bacaları kaplamaktadır. Zamanla yangın riski oluşturduklarından temizlenmeleri gereklidir. Merkezi kalorifer veya ev bacalarında kurumların baca çeperini kaplaması nedeni ile zamanla çekişleri azalır. Baca, zehirli gazı gerektiği gibi çekememeye başlar. Baca temizliği yapılmaz ise zehirli gaz geri teper bu gazın çok zehirli olması nedeni ile hayati tehlike oluşur. Ayrıca çeperde toplanan tortuların alev alması ve tüm bir binayı yakması da çokça görülen olaylardandır.
 ustayeri.com baca temizliği firmaları ile ihtiyaç sahiplerini buluşturan bir merkezdir. Birçok işinin ehli ekip ve gerekli donanıma sahip firma bünyemizde kayıtlı bulunmaktadır. Her türlü baca temizliği işleri için en kısa zamanda hizmet verilmesini sağlamaktayız. Türkiye´nin dört bir tarafına hizmet sunmaktayız. Baca temizliği firmalarımız, güvenilir ve garantili yaptıkları temizlik işlerini, size en az rahatsızlığı verecek şekilde ve en ekonomik şartlarla sunmaktadır.
 
Yukarı