Guide Recovery
Guide Recovery
Guide Recovery
İstanbul / Bakırköy
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Bugüne kadar birçok uluslararası firmaya, kamu kurumlarına, hastahanelere, üniversitelere, bilgisayar firmalarına, ev
kullanıcılarına, veri kurtarma ve güvenli veri imha hizmeti vermiştir. Alanında Türkiye’de tek uluslar arası firma olması ile öne çıkmaktadır.

 

Guide Recovery veri kurtarma mühendisleri, bütün çalışanları ile kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
Tüm bu kurtarma süreçleri boyunca fark ettik ki profesyonel bir veri kurtarma firmasının başarılı olması ve bunun devamının gelebilmesi için kendini sürekli geliştirmesi, hard disk teknolojileri ile ilgili sürekli Ar-Ge faaliyetleri yürütmesi gerekmektedir .

 

Araştırma ve geliştirme departmanımız sayesinde müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Ayrıca GUIDE RECOVERY her türlü yeni fikre açık olduğundan web sitemizden iletişim kısmında bize ulaşabilir ve fikirlerinizi bize aktarabilirsiniz. Sizden gelen talepler doğrultusunda yetkili birimimiz devreye girecek ve önerinizi değerlendirecektir. Biz tüm müşteri bilgilerinin ne kadar kıymetli olduğunu biliyor ve işimizi ciddiye alıyor, önemseyerek yapıyoruz. Sizlerin veri kaybetmiş ürünlerinizi her teslim edişinizde aynı ciddiyeti koruyor ve işlem sonuçlanana kadar takibini yapıyoruz. Sadece veri kurtarma yapıyor olmamız, Programlı ve disiplinli çalışmamız hizmet kalitemizi yükselttiği gibi işlem sürecinin daha rahat geçmesini sağlıyor. Kurtarılma amacı ile gelen her ürünü ücretsiz analize tabi tutuyor, sorununun ne olduğunu çözmeye çalışıyor, bahaneler üretmiyor, çözümler üretmeye çalışıyoruz. Veri kurtarma servisimizle bize gelen her müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Sadece veri kurtarıyor, tüm gün kurtarıyor ve her gün kurtarıyoruz. 7/24 her türlü veri kurtarma sorunuyla karşılaştığımız için deneyimlerimiz tüm işlerimizin kurtarma sürecinin kolay ve hızlı geçmesini sağlıyor

Guide Recovery firması, bakırköy veri kurtarma, veri kurtarma, sunucu kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Veri Kurtarma

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Bakırköy

Firma Resimleri

Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Yukarı