Byc Media
Byc Media
Byc Media
İstanbul / Bakırköy
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Herşeyin başlangıcında olduğu gibi iyi bir fikir olarak başlayan yolculuğumuz bugünde ilk günkü heyecanını koruyarak yerini başka ve yaratıcı fikirlere bırakarak devam ediyor. 
 
2000 yılından itibaren yenilikçiği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen bir anlayışla yönetilen BYC Media; 10 yılı aşkın süredir internet dünyasına hizmet vermenin haklı gururunu taşıyor.
 
Referanslarımız şuan bulunduğumuz profesyonel yaklaşım ve anlayışın kanıtını oluşturmakta ve aramıza katılan her yeni müşterimizle de BYC Media büyümesini emin ve istikrarlı adımlarla sürdürmektedir.
 
Temel hedeflerimiz çözüm odaklı stratejiler geliştirerek ortaya çıkan işin her iki taraf içinde başarılı olarak nitelendirilmesini sağlamaktır. Bizler bir memnun müşterinin bile ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak bu yola başladık ve alt yapımızda gelişen ekibimizi de aynı bilinçle yetiştiriyoruz.
Değerlerimiz
 
- %100 müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım
- Web tasarımda sürecin hızlandırılması konusunda müşteri bilinçlendirmesini ön planda tutarak sürecin daha da hızlı işlemesi
- Profesyonel yaklaşım
- Yaratıcılığı ve sadeliği birleştiren tasarımlar oluşturarak her zevke hitap edebilme yeteneği
- Sorumluluk bilinciyle yola çıkarak yapılan işin arkasında durmaVizyonumuz
 
Firmaların ve kuruluşların internetten en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmak ve çağımız için vazgeçilmez öneme sahip internet sitesi ve reklamcılığının bilincini yaymak.
 
Misyonumuz
 
Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişerek başarıya ulaşmaktır.
Byc Media firması, bakırköy web tasarım, web tasarım, web yazılım kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Web Tasarım

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Bakırköy

Firma Resimleri

Adwords
Adwords
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Reklam
Sosyal Medya Reklam
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Yukarı