Barkod Sistemleri Firmaları

Mağaza Arama

KENDİNİZ VE SEVDİKLERİNİZİN CAN GÜVENLİĞİ KORUMA ALTINDA!

                Ailemizin can güvenliği her zaman büyük önem taşımakta. Yaşadığımız apartmanlara yabancı ve kötü amaçlı kişilerin girmemesi için sürekli kapalı tutulan kapılarımızı kim olduğunu bilmeden açmamak oldukça önemlidir. Kim olduğunu bilmediğimiz kişilere kapıyı açmak peşinde tehlikeleri de birbirinde getirir. Teknolojinin geldiği son nokta itibari ile sadece sesli diyafonlar yavaş yavaş tarihe karışmakta ve yerini görüntülü diyafonlara bırakmakta.
                Görüntülüdiyafon sistemleri sadece ses duymak açısından değil kapımızın ziline basıldığı anda görüntülü kamerası çalışarak kapıdaki kişinin kim olduğunu bize göstermektedir. Sadece güvenlik amaçlı değil aynı zamanda apartman içerisindeki iletişimi sağlamak amacı ile de kullanılabilir.
             Daireler arası iletişimin yanı sıra kapıcı ile iletişimi de sağlayabilirsiniz. Sadece evinizin güvenliğini sağlamanın yanı sıra ofis güvenliğinizi de görüntülü diyafonlar ile sağlayabilirsiniz. Ofis içine giren kişileri kolayca görmenizi sağlamaktadır. Ürünlerin özellikleri ve verdikleri hizmet açısından fiyat farklılıklarına yol açmaktadır. Yeni yapılan bütün apartmanlarda kullanımı tercih edilen diyafon sistemleri 2.5 inç ile 7 inç ekran seviyesi arasında tercih edilebilir.
                Diyafon sistemlerikonusunda daha detaylı bilgilere sahip olmak, aynı zamanda bu hizmeti veren firmalar hakkında geniş bilgi sahibi olmak için www.ustayeri.com adresine üye olabilir ve detaylı aramaya başlayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde kurulan sitemizde geniş seçenekli aramalar yapabilir, size en yakın firmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmalar arasında fiyat ve kalite karşılaştırma yapmanız da mümkün.
 
Yukarı