Ece Baskı Beton
Ece Baskı Beton
Ece Baskı Beton
İstanbul / Kartal
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Press Beton ( Baskılı Beton ) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. En önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer tabii taşların tüm doğal görünümünü veren Press Beton; seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.
Çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, alışveriş ve iş merkezleri, turistik tesisler, parklar, restorasyon alanları, marina ve rıhtımlar, otoparklar, akaryakıt istasyonları, bahçe düzenlemeleri ve İç mekanlar Press Beton´un uygulandığı alanlar arasındadır.
 
Press Beton´un uygulanış, görünüş ve dayanıklılık açısından diğer malzemelere göre çok farklı özellikleri vardır. Press Beton; dökülecek özel beton ile aynı anda yüzeye uygulanan dolayısı ile betonla birlikte priz alan, yüksek mukavemetli, aşınıma ve darbelere dayanıklı ,tozumayan, leke tutmayan, kaydırmazlık sağlayan,solmayan, netice olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ,gelecek nesillerle de yaşayacak yegane kaplama teknolojisidir.
 
 
Press Beton uygulamasına, beton teknolojisindeki en son gelişmelerin aktarılması ve Press Beton malzemelerinin kalitesi Press Beton´a sürekli bir dayanıklılık verdiğinden; Press Beton´un ömrü belirli bir zamanla sınırlı değildir.
Ece Baskı Beton firması, baskı beton firmaları, baskı beton işi, beton ustaları kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Baskı Beton

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

beton
beton
beton
beton
beton
beton
beton
beton
beton
beton
Yukarı