Beyaz Eşya Firmaları

EVLERİMİZİN BEYAZ MELEKLERİ


                Yıllar öncesini düşünüyorum beyaz eşya olmadan yaşam nasıldı. Diğerleri neyse de Buzdolabı olmadan nasıl bir yaşam şekli vardı. Çamaşırı, bulaşığı, elde yıkamak mümkün, evi el süpürgesiyle süpürmek mümkün hatta ütü bile bir şekilde halledilir ama buzdolabı olmadan nasıl olur? Yani Beyaz Eşya hayatımızın tam ortasındadır.
                Günümüzde oldukça ileri teknoloji ile geliştirilmiş birçok marka ve dizayn ile üretimi yapılmaktadır. İlk çıkan ürünlerin yanı sıra o kadar çok dizayn değiştirdi ki akıl almaz. Mesela buzdolabını ele alırsak: Arçelik’in tek kapılı buzdolapları vardı. Oldukça sağlam ve geniş iç hacmi ile uzun yıllar kullanım salardı. Sonrasında çıkan modeller hep birbirinden üstün kalite ve hacimleri vardı. Beyaz Eşya kullanımında önem arz eden birinci öge: Sağlamlık, kalite ikinci öge: İyi verim, üçüncü öğe: Garanti belgesi ve son olarak fiyat ve servis hizmetidir.
                Arçelik firma olarak yıllardır hizmet vermekle birlikte ürünleri günümüze her yönden hitap etmektedir. Firmanın son çıkan ürünleri günümüz şartlarına oldukça uygun, alınan her ürün içinde servis ağı il ve ilçe bazında mevcuttur.
            Garanti şartları her ürün için ayrı ayrıdır. Tüm Beyaz Eşya gurubunun Garantisi küçük bir meblağ ödenerek yükseltilebiliyor. Örneğin bir ürün ün garantisi üç yıl ise(küçük bir meblağ ödenerek) yedi yıla garanti oluyor. Hayatımıza renk katan her şeye merhaba.
 
 
 
Yukarı