Çare Grup İlaçlama
Çare Grup İlaçlama
Çare Grup İlaçlama
İstanbul / Beykoz
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine hep öncelik vermiş olmanın yanı sıra, personel eğitim seminerleri vererek de yine kendi sektörüne öncülük etmiştir.

Ayrıca Çare ilaçlama HACCP kontrol ve ISO kalite kontrol sistemlerine raporlama ve hijyen konularında gerekli olan donanım ve bu konularda yeterli deneyime sahiptir.

Vizyonumuz;

Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek,
Sadece haşereleri imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak,
Çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak,
Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

Misyonumuz;

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

Firmamızı tercih eden bireysel ve ticari müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonrada hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimizden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

 
Çare Grup İlaçlama firması, beykoz ilaçlama, ilaçlama firmaları, beykoz ilaçlama firması kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Böcek İlaçlama

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

ilaçlama
ilaçlama
hastane ilaçlama
hastane ilaçlama
ev ilaçlama
ev ilaçlama
Yukarı