Kevser Halı Yıkama
Kevser Halı Yıkama
Kevser Halı Yıkama
İstanbul / Beylikdüzü
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

 

Kevser Halı Yıkama
 
İstanbul’ da , halı yıkamada öncü olan firmalar da bu işe başlamış, yeterli tecrübe, deneyim, disiplin ve özgüven sahibi olup, halı yıkamada yaptığı profesyonel çıkışlarla sektörde iyi bir yol kat eden kişilerce kurulmuştur.
 
Fabrikamız 1200 m2 kapalı bir alanda kurulu, son sistem makinalar donatılmış, 1500 m2 yıkama, kurutma ve paketleme kapasitesine sahip, halı yıkama sektöründe deneyim sahibi çalışma arkadaşlarımızdan oluşan moderen bir halı yıkama tesisidir.
 
Firmamızın asıl önceliği, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, doğruluk ve dürüstlükten ayrılmadan verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde icra etmektir.
 
Vizyonumuz
 
 
Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız.
 
Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.
 
Yasal Sorumluluklarımız
 
 
Kevser Halı Yıkama, olarak Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz.
 
Şirket Politikası
 
Sektöründe lider bir isim olarak tüm çalışma ve faaliyetlerine yansıyan iyi ve seçkin marka imajını geleceğe dönük olarak güçlendirmek bu doğrultuda yol almak.
Kevser Halı Yıkama firması, İstanbul Esenkent Avcılar Halı Yıkama kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Ev Temizliği
  • - Genel Temizlik İşleri
  • - Halı Yıkama
  • - İşyeri Temizliği
  • - Kuru Temizleme

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Beylikdüzü

Firma Resimleri

Halı Yıkama
Halı Yıkama
Halı Yıkama
Halı Yıkama
Perde Yıkama
Perde Yıkama
Halı Yıkama
Halı Yıkama
Yukarı