Biblolar Firmaları

Mağaza Arama

HİKAYENİZİN ÖLÜMSÜZ KAHRAMANLARI


Hayatımızın monotonluğundan sıyrılmak istediğimiz her dönemde bir değişiklik ararız. Kimi zaman evimizde, kimi zaman çevremizde yapacağımız değişikliklerin bize verdiği motivasyon, pozitif düşünce gücümüzü arttırmaya ve yeni şeyler için zaman kazanmamıza yardımcı olur. Kendi yaşam alanımızdan çıkmadan, o yaşam alanını hareketlendirecek şeylere ihtiyaç duyarız.
                Evinizi veya işyerinizi kasvetli bir ortam olmaktan çıkartan -küçük yaşam enerjisi kaynağınız- biblolar o ortamdaki imzanızdır aslında. Örneğin; iş yerinizde oturduğunuz masada binlerce evrak fark edilmez. Fakat sizi yansıtan bir biblo tılsım etkisi yaratabilir ve o masanın size ait olduğunun bir kanıtıdır. Baktığınızda aklınıza gelen küçük bir film şerididir. Belki hatıradır, belki umut. Ama her halükarda içinizi ısıtan sıcak, derinden alınan bir nefestir.
                Evinizde yapacağınız en ufak değişiklikler, evinizi hareketlendirecek objeler mutluluğunuzu arttıracak ve size mucizevi bir şekilde yaşam enerjisi katacaktır. Bunun için gerekli olan en ufak gözüken fakat sizden önce evinizin neşesini yerine getirecek olan şey, biblolar ve yanında kullanacağınız birkaç tane obje detayıdır.
            Biblolar evinizin en hareketsiz, en sessiz ve en anlamlı kahramanlarıdır. Sizin ruhunuzu evinize yansıtmakla beraber baktığınızda mutluluk duyduğunuz küçük kahramanlar. Ustayeri.com bu anlamda size katkı sağlayacak ve hikayenizdeki karakterler için size yardımcı olacaktır. Herkesin mutlu olduğu ve ölümsüzleştirmek istediği bir hikayesi vardır.
                Hayatın girdapları arasında sıkılıp, kendinize ait olan şeylerin verdiği rahatlığı hissetmek için işe ufak bir imza atmaktan ve ustayeri.com´un size sunduğu ayrıcalıklı dünyasından faydalanmaktan başlayabilirsiniz.
 
Yukarı