Ekmel Alüminyum
Ekmel Alüminyum
Ekmel Alüminyum
İstanbul / Pendik
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

AA GRUP Dış cephe uygulamalarında kaplama cam cepheler alüminyum ve terracotta cephe kaplamalarından farklı olarak ana malzemesi camdan olan bir kaplama yöntemidir. En az insanlık tarihi kadar eski olan camın günümüz teknolojisi ile buluştuğu kaplama cam cephe uygulamaları estetik açıdan ve işlevsel olarak yapılara büyük bir artı kazandırmaktadır.

Cam Cephenin Avantajları Nelerdir?

AA GRUP Kaplama cam cepheler kullanıldıkları yapılara güçlü bir prestij kazandırmaktadır. Prestij düşüncesi binanın hem değerini yükseltmekte hem de iç mekanda da olumlu yansımaları olan bir atmosfer oluşturmaktadır. “Plaza” olarak da bilinen çalışma alanlarında kaplama cam cepheler bu prestij duygusu nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sayede çalışma hayatında cam kaplama cephe önemli bir katkı sunmaktadır.

AA GRUP Kaplama cam cephelerin profil göstermeyen tek taraflı uygulaması bir ayna hissi yaratır. Ayrıca güneş ışınlarının da yansıtılması aracılığıya sıcak yaz aylarında ekstra soğutma masraflarının önüne geçilmiş olur.

AA GRUP Estetik açıdan prestij sunan kaplama cam cepheler işlevsel olarak da çok kullanışlıdır. Temizliği oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilen kaplama cam cephelerin temiz ve iç açıcı bir görüntüsü vardır. Temizlik aşamasında da kolaylık sunduğu için kaplama cam cephe bu alanda yapı maliyetlerini de düşürmektedir.

Kaplama cam cephelere gizli kanat uygulaması da yapılabilir. Bu da dış cephe kaplamasının hem havalandırılması hem de daha çekici bir görünüme sahip olmasını sağlamak açısından önemlidir.

Cam Cephe Kaplama  Nerelerde Kullanılır?

AA GRUP Kaplama cam cepheler ağırlıklı olarak iş merkezlerinde ve ticaret alanlarında kullanılmaktadır. Bunun en öncelikli nedeni ise kaplama cam cephenin kazandırdığı yalınlık hissi ve prestij duygusudur. Camın işlenerek günümüze kadar gelen asaletini dış cepheye taşıyan kaplama cam cepheler iş merkezleri ve ticaret alanları dışında hastanelerde ve kurumsal bünyelerde de tercih edilir. Üniversiteler, araştırma merkezleri de kaplama cam cephe kullanan yapılar arasında bulunmaktadır.

Ekmel Alüminyum firması, panjur, kepenk, cam cephe giydirme, otomatik kapı kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri
  • - Dış Cephe Kaplama
  • - Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri
  • - Kepenk Sistemleri
  • - Panjur Sistemleri

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

Cam Cephe Giydirme
Cam Cephe Giydirme
Cam Cephe Giydirme
Cam Cephe Giydirme
Cam Cephe Giydirme
Cam Cephe Giydirme
Yukarı