0537 658 57 56
Can Vinç Nakliyat İstanbul Kiralık Vinç Servisi
Can Vinç Nakliyat İstanbul Kiralık Vinç Servisi
Can Vinç Nakliyat İstanbul Kiralık Vinç Servisi
İstanbul / Pendik
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Pendik´te sepetli vinç, mobil vinç, sepetli platform, çift kırma vinç ve kamyon üstü (hi-ap) vinç makinelerimizi istediğiniz zaman kiralama imkanına sahipsiniz! Vinç Servisi olarak 7/24 bize ulaşabilirsiniz...
 
Can Vinç Nakliyat İstanbul Kiralık Vinç Servisi 1990 yılında sadece bir adet kamyon üstü vinç ile Nebi Çoban tarafından kurulmuştur. Bugün ise firmamızda önemli boyutta sepetli vinç, mobil vinç, sepetli platform, çift kırma vinç ve kamyon üstü (hi-ap) vinç makinelerimiz bulunmaktadır.
 
 
Can Vinç Nakliyat İstanbul Kiralık Vinç Servisi olarak her zaman teknolojiye ayak uydurarak modern makineleri ile kiralık vinç servisinde öncü firmadır. Kiralık vinç servisi olarak önemli inşaat ve sanayi firmaları ile önemli projelerde yer aldık ve bu projeleri de Can Vinç Nakliyat İstanbul Kiralık Vinç Servisi olarak başarı ile tamamladık.
Can Vinç Nakliyat İstanbul Kiralık Vinç Servisi firması, can vinç, can vinç pendik, kiralık vinç, istanbul vinç, istanbul kiralık vinç, kiralık vinç istanbul, istanbul, pendik, pendik can vinç, Can Vinç Nakliyat İstanbul Kiralık Vinç Servisi, nakliyat, Bina ve Apartman Temizliği, Cam Temizleme, Dış Cephe Temizliği kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Bina Temizliği
  • - Cam Temizliği
  • - Dış Cephe Temizliği
  • - Vinç

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Pendik

Firma Resimleri

Sepetli Kiralık Vinç
Sepetli Kiralık Vinç
Yukarı