Cila ve Lake Firmaları

Mağaza Arama

MOBİLYALARINIZI  YENİLEMEK İSTER MİSİNİZ?

                  Eski değerli mobilyalar usta ellerde yepyeni, parlak ve pürüzsüz bir görünüme sahip olabilir. Bunun için mobilyanın öncelikle eski boya ve cilası sökülmelidir. Sonra bir kaç kat elektrikli zımpara kullanılarak zımparalanıp iyice pürüzsüz hale getirilmelidir. Sonralake ve cila işlemlerine geçilebilir. Lake boyama çok teknik isteyen ve ancak özel boyama aletleri ile yapılabilen bir iştir.
             Basınçlı boya püskürtücüler kullanan ustalar lake boyayı bir çok kat ve her seferinde sürülen katın kuruması beklenerek sürerler. Bu çok katlı lake uygulaması mobilyanın görünümünü güzelleştirir. Boyanın dayanım ömrünü uzatır. Lake ve cila uygulaması birlikte yapılır. Lakeden sonra bir kaç kat cila sürülür ve mobilya hazır duruma gelir.
                Lake boyamada çeşitli desenler uygulanabilinir. Doğal ahşap desen ve renkler mevcuttur. Mobilyaya eskitme görünümü verilebilir. ustayeri.com bir çok lake ve cila işi yapan firmayı bünyesinde bulundurmaktadır. ustayeri.com çalışacağı firmaları özenle seçmektedir. Yaptıkları işi garantileyen ve en iyi fiyat veren firmaları tercih etmektedir. Lake ve cila işleri için de bir çok firma ve işin ehli ustalar mevcuttur. Sistemdeki istek formu doldurulduktan sonra en kısa sürede müşteriye dönüş yapılmaktadır.
                 Mobilya yenilemede mobilyalar evden alınır, gerekli boya çıkarma ve yeniden lake ve cila işlemleri tamamlandığında eve teslim edilir. Lake ve cila sonrası mobilyaların aldığı güzel görünüm gerçekten evi zenginleştiren bir görüntüdür.
 
Yukarı