Dizayn Merdiven İmalat Ve Montaj
Dizayn Merdiven İmalat Ve Montaj
Dizayn Merdiven İmalat Ve Montaj
İstanbul / Ataşehir
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

 

Dizayn Merdiven iki katlı (dubleks) daireler, villalar, iş yerleri, mağazalar gibi her tür ihtiyaç alanlarınıza özel merdiven tasarımları ve üretimi yapan ve Türkiye’nin her noktasına hizmet götürebilen, sektöründe deneyimli bir firmadır.

Yaşam alanlarınıza dekoratif merdiven modelleri oluşturuyor ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Bu uygulamalarımızı yaparken iş yapma anlayışı ile değil, bir sanat eseri ortaya çıkarma ve ince bir estetik anlayışı ile hareket ettiğimiz için keyifle çalışıyoruz. Bu da bize çalışma esnasında çok daha motive olmamızı sağlarken, ortaya da güzel işler çıkmasına sebep oluyor.

Her tür iki katlı kat ev, villa, daire işyeri ve mağaza gibi yaşam alanları için hafif ve ağır merdiven sistemleri imalatı ve projelendirmesini gerçekleştiriyoruz.

Omurgalı merdivenler ve limon kiriş sistemli merdivenler olarak da adlandırdığımız bu ürünleri büyük bir çabukluk ve kalite ile kurup tamamlıyoruz. Her alana özel çalışmalar yapabilirken, tüm detayları sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre yapılandırıyoruz.

Örneğin merdivenin altlarının kullanılacak olduğu durumlarda alınları ve basamak aralarını tam veya yarım kapatılabiliyoruz. Basamaklarda sizlerin tercihlerine göre ahşap, mermer, cam, sac gibi malzemeleri kullanırken, küpeşte ve korkuluklarda yine ahşap, alüminyum, paslanmaz çelik ve ferforje gibi malzemeleri kullanabiliyoruz.

Merdivenlerde dikkat ettiğimiz unsurlardan biri çalışmalarımızın modüler olmasıdır. Günümüzde her işte olduğu gibi bizim sektörümüzde de nakliye ve montaj kolaylığı oldukça önem taşımakta olduğundan, hafif merdiven sistemi olan omurgalı merdiven imalatına özen gösteriyoruz. Kendimize özel omurga tasarımları da üretebilmekteyiz.

Ayrıca daha geniş, daha yükseklere çıkabilmeyi sağlayan, daha ağır yükleri taşıyabilen ve ağır merdiven dediğimiz limon kiriş sistemi merdivenlerde de dilediğimiz ölçülerde üretim ve kurulum yapabiliyoruz.

Öne Çıkan Değerlerimiz

Bu işte her zaman dikkat ettiğimiz iki husus söz konusudur: Kalite ve Estetik.

Uyguladığımız çalışmalara birer sanat eseri gibi bakıyor ve onların sadece müşterilerin değil kendi gözümüzle de mutlaka estetik görünmelerini arzu ediyoruz. Merdivenlerimiz dekoratif merdivenleri olduğunu göz önünde bulundurarak çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyeti konusunda sektörde 10 yılı bulan tecrübemizle ve arkamızda bıraktığımız gülen yüzlerle kendimize ve teslim ettiğimiz işlere güveniyoruz.

Müşteri ihtiyaç ve tercihlerini her zaman ön planda tutmak gibi bir prensiple çalışan Dizayn Merdiven olarak aynı zamanda sizlerin özel projeleriniz de zevkle değerlendirip ona göre özel çalışmalar da üretebilmekteyiz.

Farkımız

Uygun fiyatlı, her kesime hitap edebilen projeler üretebilmek

Kullanımda kolaylık unsurlarına en üst düzeyde özen gösterebilmek

Kalite standartlarından asla taviz vermemek

Birinci sınıf malzeme kullanmak

Pratiklik ve çabuk çalışma

Hızlı ve zamanında teslimat

Nitelikli garanti ve servis koşulları

Dizayn Merdiven Vizyonu

Dizayn Merdiven asla sadece bir iş yapmak ve karlılık sağlamak gibi bir niyetle değil, sektörümüzde kalite standartlarını yükseltmek ve lider firmaların başında gelmek gibi yüksek bir vizyonla yola çıkmıştır. Teknolojiyi ve gelişen koşulları her zaman takip eden, her koşulda maksimum müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi olarak benimseyen bir firma olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Bize uğrayın, çalışmalarımızı inceleyin ve farkımızı kolayca fark edin diyor, renkli dünyamıza sizleri de bekliyoruz.

Dizayn Merdiven İmalat Ve Montaj firması, mobilya, merdiven, dizayn, montaj. kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Ev Mobilyası
  • - İç Tasarım Hizmetleri
  • - Korkuluk
  • - Mobilya Tamiratı

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.
Yukarı