Duşakabin Küvet
Duşakabin Küvet
Duşakabin Küvet
İstanbul / Pendik
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Prestij Küvet ve Duş 1996 yılında PendikKurtköy, Şıhlı Sanayi bölgesinde 5000 metrekare açık alan üzerinde kurulu olup bunun 3000 metrekaresi kapalı alan olarak hizmet vermektedir.

90 adet küvet ve duş teknesi modelleriyle ve kendine has alüminyum profil modelleriyle daşakabin sektöründe öncü bir firmadır.

Prestij küvet ve duş gelişen teknoloji ve artan müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerini yenilemekte olup sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Prestij küvet ve duş 15 yıllık deneyimi ile beraber her geçen gün tüketicilerine zengin ürün yelpazesiyle beraber sınırsız hizmet sunmaya devam etmektedir.

Prestij küvet ve duş her zevke her bütçeye cevap verebilecek ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. ISO 9001-2000 , TSE , TSEK , CE , ve ÜRETİM YETERLİLİK belgelerine sahiptir.

Prestij küvet ve duş olarak tasarım , üretim , satış ve montaj sonrası hizmetlerimizle sizlere en güzelini sunmayı hedefliyoruz.Müşteri memnuniyeti prensiplerimizin başında gelmektedir.

Prestij kalitesini banyonozun her köşesinde hissedecek ve günün yorguluğunu atıp dinleneceksiniz.

Bayilik için aday olan girişimcilerin banyo, küvet ve duş alanında hizmet verebilecek bir alt yapıya sahip olması gerekmektedir.
Duşakabin Küvet firması, İstanbul Pendik Duşakabin Küvet Sistemleri Pendik Duşakabin Pendik Küvet kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Genel Banyo Dekorasyon
  • - Küvet, Duşakabin Kurulumu

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Pendik

Firma Resimleri

Yukarı