İkon Elektronik
İkon Elektronik
İkon Elektronik
İzmir / Karabağlar
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

 

Hakkımızda

 

İkon alarm, 2006 yılında 2 genç girişimci tarafından, güvenlik alanında Türkiye’nin en iyi hizmeti veren şirketi olma hedefiyle kurulmuştur. Bugün, aktif olarak kullanılan 250 sistemi ve gerçekleştirdiği 500’ü aşkın büyük projesi ve % 95 müşteri memnuniyeti ile Türkiye’nin en çok güvenilen ve en çok tercih edilen lider güvenlik firması olmayı hedeflemiştir. Eviniz veya işyerinizin güvenliğinden, üst düzey güvenlik sistemlerine kadar değişik yelpazedeki alanlar ve tesislerin risklerini tespit edip ihtiyacınıza özel komple güvenlik çözümleri sunuyoruzİkon alarm, verdiği hizmetler ve geliştirdiği stratejiler ile sektörüne yön vermeye devam etmektedir. 

İkon alarm, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve oluşturduğu profesyonel kadrosuyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Ev ve iş yerlerine, yüksek teknolojideki elektronik alarm sistemlerini kurar ve sözkonusu mekanları güvenlikMerkezi’nden 7 gün, 24 saat izleyip, gerekli müdehalenin en kısa sürede yapılmasını sağlar. Bugün 250 aktif olarak kullanılan sistem maksimum güvenlik hizmeti vermektedir. 

İkon alarm Sistem: İkon alarm’in,orta ve büyük ölçekli kamu kurum ve özel kuruluşlara, entegre güvenlik sistemleri kuran bölümüdür. Kurum ve kuruluşlara, kapalı devre kamera sistemleri, dijital kayıt sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, yangın sistemler
yangın sistemleri gibi entegre güvenlik çözümleri sunmaktadır. Müşterileri arasında kamu ve özel kuruluşlar bulunmaktadır.

İkon Elektronik firması, elektrik elektronik,elektrik, elektrikci,güvenlik sistemler,. kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Alarm Sistemleri
  • - Elektrik

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İzmir / Karabağlar

Firma Resimleri

elektrik elektronik
elektrik elektronik
elektrik elektronik
elektrik elektronik
elektrik elektronik
elektrik elektronik
Yukarı