Ebat Yapı Dekorasyon
Ebat Yapı Dekorasyon
Ebat Yapı Dekorasyon
İstanbul / Ümraniye
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Gergi Tavan Nedir ?
Gergi tavan (diğer adıyla germe ve gerilmiş Tavan), iki bileşenden oluşan çok hafif (m2 ye 200 gr ağırlık) her forma girebilen rengarenk ve modern bir asma tavan sistemidir. Bir çevre profili ve bir ışık Polivinil Klorür (PVC) membran parça içine uzanır .Yuvarlak Ditdörtgen kare kavisli dalgalı vs. olmak üzere her şekilde yapılabilir ve her şekle girer. Hafiftir ve pratiktir. Hijyendir temizlenebilir, toz zerrelerini tutmaz , yalıtkandır hava geçirmez, yanmazlık belgesi vardır, sağlamdır ve esnektir, hızlıdır bir kaç saat içinde çevreyi kirletmeden monte edilir. Diğer tavan sistemleri gibi her yıl boya bakım gerektirmez. Gergi – Germe Tavan sistemleri sadece tavanda değil , dekoratif bir şekilde duvarlardada uygulanabilir. Sonuç olarak, gergi tavan sistemleri, şekil, renk ve ışık açısından büyük bir özgürlük sunar.
Gergi Tavan Kullanım Alanları 
Fuarlar showromlar,Mağazalar,sinemalar, konferans salonları ,ev,ofis.avm, havuz,bar,cafe,restaurant,sauna,hamam,banyo akla gelebilecek heryerde kullanılabilir.
Gergi Tavan Fiyatları 
Türkiyedeki en uygun fiyat garasntisi vermemizin yanında Fiyatlar proje bazlı hesaplandığından ve metre kareye göre farklılıklar gösterdiğinden telefon yada e-mail yolu ile bilgi alınmalıdır.
Gergi Tavan Montaj Süresi 
SİPARİŞ ONAY TARİHİ İTİBARİ İLE EN GEÇ 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE BAŞLANILIR VE ÇOK KISA BİR SÜRE İÇİNDE SONLANDIRILIR
 
Misyonumuz:

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetci büyüme potansiyelimiz ile en iyi şekilde değerleri yönetmek.
Karşılıklı güven ve saygının sahib olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak

Visyonumuz:
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan E.B.A.T kuruluşundan bu yana insana saygıya dayanan yöntem anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü dekorasyon işleri ile gerektiğinde ürettiği tavan tasarımları projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.
E.B.A.T’da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.
 
Ebat Yapı Dekorasyon firması, germe tavan, gergi tavan, aydınlatma, tavan kaplama, tavan ustası kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Ampul ve Led Ürünler
  • - Gece Lambası
  • - Işıldak
  • - Kafa Lambası
  • - Spot Lambası
  • - Tavan Kaplama

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

Gergi Tavan
Gergi Tavan
Gergi Tavan
Gergi Tavan
Gergi Tavan
Gergi Tavan
Yukarı