Engin Mühendislik
Engin Mühendislik
Engin Mühendislik
İstanbul / Maltepe
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Misyonumuz
Günümüzde enerjiye olan talep her geçen günü artmaktadır.
Bugün dünya genelinde enerji ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamakta olan fosil yakıtların rezervleri hızla tükenmektedir.
 
Bir yandan tükenen fosil yakıtların yerine alternatif enerji kaynakları aranırken diğer yandan da mevcut kaynakların etkin ve daha verimli bir biçimde değerlendirmesi gündeme gelmektedir.
 
Bu yüzden Yenilenebilir Enerji sistemleri bazı özellikleri diğer kaynaklara göre ön plana çıkmaktadır.
 
Ülkemizde Enerji az ya da çok her alanda kullanılan bir kaynaktır ve özellikle üretim maliyetleri içerisinde ağırlıklı bir yer tutmaktadır. Küresel ısınmaya ve iklim değişikliklerine neden olan pahalı ve ithal fosil yakıtlara bağımlılığı azaltacak doğal enerjinin yaygınlaşması için mühendislik projeleri üretmekteyiz. Özellikle, dünyamız için sonsuz bir enerji kaynağı olan güneş enerjisinden, ileri teknoloji kullanarak maksimum oranda yarar sağlamayı görev edindik. 
 
Bu alanda dünyanın en gelişmiş firmaları ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz. İşletme masrafı olmayan bu bedava enerjinin, bedenin sağlık ve esenliği için gerekli olan sıcak suyu en ekonomik koşullarda sağlamayı, modern insanın mekan ve havuz ısıtma giderlerini azaltmayı kendimize misyon edindik.
 
Sera gazı salınımını azaltmak, enerji bakımından dışa bağımlılığı azaltmak ve enerji güvenliğimizi arttırmak için alternatif enerjiye yönelmenin en doğru yol olduğunu kabul etmekteyiz.a
Engin Mühendislik firması, İstanbul Maltepe Isıtma ve Soğutma Sistemleri Isı Pompaları kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Genel Isıtma Sistemleri
  • - Genel Soğutma Sistemleri
  • - Isıtma ve Soğutma
  • - Merkezi Isıtma Sistemleri

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Maltepe

Firma Resimleri

Yukarı