Mert Elektronik & Bilgisayar Tek. Satış
Mert Elektronik & Bilgisayar Tek. Satış
Mert Elektronik & Bilgisayar Tek. Satış
İstanbul / Eyüp
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Firmamız MERT Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1993 yılında seslendirme sistemleri imalatı ve montajı yapmak için kurulmuştur.


       MERT, 1996 yılında kablosuz anons sisteminin Ar-Ge sini tamamlayarak, Telsiz Genel Müdürlüğünün yönetmeliklerindeki standartlara uygun olarak üretimine geçmiştir. İlk olarak bir model ile sadece belediyelere hizmet verebilirken, günümüzde üç ayrı model ile Askeri Birlikler, Müftülükler, Tatil Köyleri, hastaneler gibi birbirlerinden farklı sahalardaki seslendirme ve haberleşme ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.


       MERT, 2000 yılında, Pazarlama ve Ar-Ge bölümünün çalışmaları sonucu Telsiz Otomasyon Sistemlerinin (SCADA) üretimine de başlamıştır.


       Mert Elektronik; kurulduğu günden itibaren teknolojideki gelişmeleri takip etmeyi ve dünya standartlarında üretim yapmayı ilke olarak benimsemiş, programlı bir şekilde müşteri ve ürün yelpazesini genişletmiştir. Bugün modern elektronik cihaz ve sistemler geliştiren, üreten, tesis eden , pazarlayan ve satış sonrası hizmetlerini yürüten bir kuruluş haline gelmiştir.


       Mert Elektronik; 2005 yılında Kurumlaşma ve Standardizasyon ilkeleri doğrultusunda ISO 9001 ve CE çalışmalarını tamamlamış ve belgelendirmiş bir kuruluş haline gelmiştir. Geniş bayii ve satış sonrası ağlarıyla siz saygıdeğer müşterilerine layık ve güvenilir servis verebilmenin huzurunu duymaktadır.


Misyonumuz;

       Mert Elektronik, ulusal ve uluslar arası ihtiyaçları dengeli bir şekilde karşılayan, ulaştığımız belirgin farklılıklarımızla Türkiye´de sektörünün önde gelen elektronik firmalarından biridir.


Vizyonumuz;

       2000´li yıllarda elektronik alanında kabul gören yeni ticari değerler ve uluslar arası standartlar doğrultusunda en ileri teknik yöntemleri kullanarak, dünya standartlarında bir üretim ve servis ağı yaratmaktır. Müşterilerimize gelişmiş ülkelerin standartlarında kaliteli ürünlerin satış ve satış sonrası servis ağıyla güvenilir hizmet sunan şirketimiz MERT ELEKTRONİK´ in öncelikli hedefi Türkiye ve Avrupa çapında başarılı olmaktır.


Kalite Politikamız;

       MERT ELEKTRONİK olarak, elektronik sektöründe ileri teknolojiyi kullanarak, kalifiye personeli çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak müşterilerimize güvenilir, sorunsuz ürünü sunmayı ilke olarak benimsemekteyiz.


       Üretimden, montaja; satıştan, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerimizle müşteri memnuniyetini temel ve başlıca hedefimiz olarak görerek, kalite yönetim sistemimizi sürekli olarak iyileştireceğiz.

Belgelerimiz


CE Belgesi

Firmamız, 2005 yılından itibaren ürettiği ürünleri gerekli testlerden geçirerek Avrupa Uygunluk Deklarasyonu yayınlamıştır.
CE

Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Yetki Belgesi(T.C. SANAYİ BAKANLIĞI)

CE

Sanayi Sicil Belgesi (T.C. SANAYİ BAKANLIĞI)

CE
Mert Elektronik & Bilgisayar Tek. Satış firması, eyüp bilgisayar, bilgisayar tamir, ses sistemleri, uydu sistemleri, güvenlik sistemleri kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Bilgisayar Teknik Servis
  • - Diğer Güvenlik Sistemleri
  • - Uydu Sistemleri
  • - Web Tasarım

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Ses Sistemleri
Ses Sistemleri
Ses Sistemleri
Ses Sistemleri
Uydu Sistemleri
Uydu Sistemleri
Uydu Sistemleri
Uydu Sistemleri
Yukarı