Sudem Halı Yıkama
Sudem Halı Yıkama
Sudem Halı Yıkama
Kocaeli / Gebze
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Günün çalışma saatlerinde hizmette olan firmamız, sizlerin tarafımıza ulaşıp halı yıkama ya da halı tamiri gibi taleplerinizi bize ilettiğinizden sonra, firmamızın elemanları kapınıza kadar gelip yıkatmak istediğiniz halıyı teslim almaktadır.

Güveniniz tam olsun diye halıları aldığımıza dair bir belge verilmektedir.

Sizlerden firmamızın elemanları sayesinde alınan halılarınız halı yıkama merkezlerimize özenle ve hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Halı yıkama merkezimize ulaşan halılarınız direkt olarak yıkama bölümüne alınmaktadır.

Halı yıkama merkezimize gelen halılarınızın öncelikle tozu alınmaktadır. Tozu alındıktan sonra yıkama makineler sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Halılarınız makineler aracılığıyla el değmeden yıkanmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve teknik malzemelerimiz sayesinde halılarınız özenle ve hijyenik bir şekilde yıkanması tamamlanmaktadır.

Yıkanan halılar durulama aşamasına alınarak, köpükten tamamen arındırılması sağlanmaktadır.

Yıkanan halının suyu sıkılır ve kurutma bölümüne alınmaktadır.

Kurutulan halılar özenle sarılarak, anlaşma şeklindeki gibi tarafınıza teslim edilmektedir.

Sizlerde firmalarımız sayesinde artık halı yıkama ve koltuk yıkama gibi zahmeti büyük işlerden kurtulabilirsiniz. Firmamız halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetinden başka olarak halı tamiri hizmeti de vermektedir. Sizlerinde koltuklarınızın güzel ve temiz bir şekilde hijyenik olarak yıkanmasının zamanı geldiğini düşünüyorsanız firmamıza uğrayıp bu konuda bilgiler alabilirsiniz.

Aldığınız bilgiler doğrultusunda taleplerinizi bize ileterek bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hanımlarımızın ve her hangi birinin bu zahmetli işler karşısında yorulmasını ve yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Genellikle yer sıkıntısı çeken bireyler olarak sizlerde bu konuda düşünerek Sudem Halı Yıkama firması ile görüşebilir ve uygun fiyatlardan bilgi sahibi olabilirsiniz. Genellikle şehir de yaşayan neredeyse herkes bu firmalar sayesinde hem yer sıkıntısı hem de zaman sıkıntısından kurtulmaktadır.

Sudem halı yıkama firması olarak işimizi özenle ve severek yapmaktayız. Profesyonel makinelerimiz ve ekipmanlarımızı, profesyonel ve teknik elemanlarımız sayesinde en iyi şekilde kullanmakta ve bizlere teslim ettiğiniz halıları bakteri ve mikroplardan arındıracak şekilde özenle yıkamaktayız.

Sizlerinde tarafımıza ulaşıp hizmetlerimizi aldıktan sonra bizlerden memnun kalacağınızı biliyoruz. Müşteri ve müşteri memnuniyeti bizler için her zaman ön planda olmakta ve yaptığımız işlerden gurur duymaktayız. Siz müşterilerimiziSudem halı yıkama firmamıza davet ediyoruz ve konu hakkında detaylı bilgi almanızı sağlıyoruz.

Sudem Halı Yıkama firması, temizlik ustası, temizlik hizmetleri, gebze halı yıkama kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Genel Temizlik İşleri
  • - Halı Yıkama

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - Kocaeli / Gebze

Firma Resimleri

halı kurutma
halı kurutma
yorgan yıkama
yorgan yıkama
halı yıkama
halı yıkama
Yukarı