Arda Kondisyon Servisi
Arda Kondisyon Servisi
Arda Kondisyon Servisi
İstanbul / Avcılar
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Arda Kondisyon Servisi, ağırlıklı olarak kondisyon aletleri sektöründe faaliyet gösteren deneyimli, eğitimli ve sağlam referanslara sahip bir firmadır. Kuruluş yılından günümüze kadar daima elektronik yenilikler ve onarım konusunda hizmet veren Arda Kondisyon Servisi, kaliteli referansları ile güvenilir bir çalışma faktörü yaratmaktadır.

Başta müşteri memnuniyeti, devamında ise kalite ömrü prensibi ile Arda Kondisyon Servisi, daima kalıcı onarımlar yapmaktadır. Aktif kullanımında (arıza durumunda) büyük problemler çıkartabilecek kondisyon aletleriniz, tamir sırasında hem size hem de çalıştığı tesisata zarar vermeyecek şekilde kaplanmaktadır. Arda Kondisyon Servisi, arızalı ya da hasarlı kondisyon aletlerinizin bakım & onarımını yapmakla birlikte yedek parça satışı ve özel para temininde de sizlere yardımcı olmaktadır.

Hizmet kategorilerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ya da herhangi bir konuda yorumlarınızı iletmek için İletişim sayfasındaki telefon numaralarımız ve mail adreslerimizden bizimle irtibat kurabilir veya İletişim Formunu doldurabilirsiniz.

 
Arda Kondisyon Servisi firması, koşu bandı değişim,motor değişimi kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Avcılar
Yukarı