Ender Klima
Ender Klima
Ender Klima
İstanbul / Beylikdüzü
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Firmamız, aslen 1979 Doğu Bobinaj ismi ile fahtih´te faliyete başlamıştır. 1987 yılında Alternatif soğutma olarak ismi değiştirilerek, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Elektrik Sektöründe mühendislik hizmetleri vermeye başlamıştır.

Bu süre zarfında irili ufaklı pek çok kamu ve özel ihaleler alınmış ve taahhütler yerine getirilmiştir.1988 yılındn sonra yine gelen talepler doğrultusunda, elektrik işlerinin yanında, ısıtma, soğutma ve havalandırma iş kolunda da hizmet verilmeye başlanmıştır.

İlk başlarda küçük tekstil atölyelerine hizmet vermeye başlayan firmamız, her işte edindiği tecrübe ile, geçen yıllar içinde hizmet kapasitesi ve kaabiliyetini artırmıştır. Bu gün itibari ile büyük iş merkezlerine ( örneğin Hürriyet gazetesi, Sabah gazetesi vb.), fabrikalara ( Mercedes-Benz, Karaca Tekstil vb.), benzin istasyonlarına, Fuar çadırlarına hizmet verecek yetkinliğe ulaşmıştır.

Yurtdışı da dahil olmak üzere pek çok müşterimize hizmet vermiş bulunmaktayız.(Türkmenistan, Irak vb.) Firmamız, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da çalışmalarını kalite bilincine sahip seçkin müşterileriyle uzun vadeli çözüm ortaklıkları şeklinde sürdüme amaç ve kararlılığındadır.

Ender Klima firması, ender klima, beylikdüzü klima kombi, vrf sistemleri, klima teknik servis, kombi teknik servis kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Isıtma ve Soğutma
  • - Klima
  • - Kombi Teknik Servis

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

Kombi Teknik Servis
Kombi Teknik Servis
Klima Teknik Servis
Klima Teknik Servis
Vrf Sistemleri
Vrf Sistemleri
Yukarı