İstanbul Öz İnşaat
İstanbul Öz İnşaat
İstanbul Öz İnşaat
İstanbul / Sultanbeyli
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

İstanbul Anadolu yakasında dış mekanların en çok kullanılan parke taşı olat Kilitli Parke Taşı, imalat ve çatışı ve her türlü parke işleriniz yapılır!
 
Dış mekanların en çok kullanılan parke taşı olat Kilitli Parke Taşı, alışılmış biçimiyle dış zeminlerin vazgeçilmez döşeme taşı olarak kendini kanıtlamıştır. Bir çok toplu konut alanlarında rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uyum gösterenKilitli Parke Taşı, sağlamlığının yanısıra dekoratif görünümüyle de ihtiyacınıza en iyi ve en ucuz şekilde cevap verebilmektedir. Özellikle şehir içi yol ve tretuar kaplamalarında, sanayi alan ve yollarında, araç park alanlarında, ticarimerkezlerde,fabrika çevreleri ve benzeri yoğun çalışmalara maruz kalan bölgelerde yıllarca bozulmadan kullanabileceğiniz Kilitli ParkeTaşı, muhtelif renk seçenekleri sayesine mekanlarınızı canlandıracaktır.
SAYGILARIMIZLA 
HUZUR VE GÜVEN DOLU BİR ÇEVRE İÇİN GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE....
İSTANBUL ÖZ İNŞAAT YAPI TASARIM.........                                          
 
İstanbul Öz İnşaat firması, istanbul öz inşaat, istanbul, öz, inşaat, istanbul öz, istranbul, sultanbeyli,Sultanbeyli Parke, SultanbeyliParke, sultanbeyli, parkesultanbeyli,parke sultanbeyli, Alçı Dekorasyon, istanbul alçı, istanbul alçı dekorasyon, Alçıpan Asma Tavan, alçıpan, asma tavan,Sultanbeyli Parke,SultanbeyliParke,Anahtar Teslim İnşaat, anahtar, anahtar teslim, Duvar Ustası, duvar, Parke Laminat Döşeme Ustası, istanbul parke, istanbul lamine döşeme ustası, peyzaj, Peyzaj Mimarı, Peyzaj Tasarım, Tadilat İşleri, Taş Döşeme Ustası, Taşyünü Mantolama, Yer Zemin Kaplama, sultanbeyli parke, sultanbeyli peyzaj, sultanbeyli tadilat, sultanbeyli taş döşeme kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Alçıpan
  • - Asma Tavan
  • - Parke Döşeme
  • - Peyzaj
  • - Taş Döşeme Ustası
  • - Zemin Kaplama

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Sultanbeyli

Firma Resimleri

Kilit Parke Taşı
Kilit Parke Taşı
Parke Taşı Renkli
Parke Taşı Renkli
Kilit Taşı
Kilit Taşı
Kilit Taş Uygulaması
Kilit Taş Uygulaması
Kilitli Parke Taşı
Kilitli Parke Taşı
Kalebodur Taş Döşeme
Kalebodur Taş Döşeme
Garaj Yolu
Garaj Yolu
Fileli Taş Kaplama
Fileli Taş Kaplama
Yukarı