Busella Mobilya
Busella Mobilya
Busella Mobilya
İstanbul / Sultanbeyli
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

HAKKIMIZDA
 
1988 yılından beri mobilya sektöründe faaliyet gösteren Şirvan Pazarlama önemli şirketlerin İstanbul bölge temsilciliğini uzun yıllar başarıyla yürütmüştür.
 
Şirvan Pazarlama 2003 yılında BUSELLA markasıyla koltuk, kanepe, oturma grupları, baza ve yatak üretimine başladı.
 
Yılların verdiği deneyimle imal edilen BUSELLA ürünleri, kısa sürede tüketicinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Yüksek üretim standartları ve estetik tasarımlarla üretilen BUSELLA ürünleri doğru satış noktaları vasıtasıyla tüketiciyle buluştu. Türkiye´de sadece birkaç firmanın gerçekleştirdiği çelik konstrüksiyon oturma grupları üreten BUSELLA MOBİLYA, bu sayede oluşturduğu müşteri memnuniyetini satış sonrası hizmetle destekleyerek mükemmelleştirmiştir.
 
Tüm ürünlerimize, üretimimize olan güvenimizle 2 YIL GARANTİ uygulamaktayız. Doğru hammadde, mükemmel işçilikli ve rekabetçi fiyatlandırma sistemimizle yüksek kalitedeki ürünlerimizi uygun fiyatlara sunabilmekteyiz.
 
Mükemmelliyetçi ve rekabetçi olarak özetleyebileceğimiz stratejimizle, hedefimiz hızla büyümek ve ürünlerimizin tüm dünyaya ulaşmasını sağlamaktır.
Busella Mobilya firması, İstanbul Sultanbeyli Oturma Grubu, Köşe Takımı, Maksi Takım, Baza, Kanepe kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Kanepe ve Koltuklar
  • - Oda Takımları
  • - Yatak Odası
  • - Yatak, Baza, Karyola

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Sultanbeyli

Firma Resimleri

Yukarı