Aytürk Teras Kaplama
Aytürk Teras Kaplama
Aytürk Teras Kaplama
İstanbul / Sultanbeyli
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Teras Kapama sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; teras kapama sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ile geleceğin hedefleri arasında bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir.

Aytürk teras kapama sistemleri sektörüne verilen emeğin getirdiği tecrübe ile bilgi birikimi ile her türlü projenin montaj, revizyon ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji imkanlarını kullanarak gerçekleştirmektedir. Bu anlayışla gelen talepleri kaliteli ve hızlı şekilde karşılamayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

Sektörün taleplerini yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alarak Avrupa standartlarında ürün ve hizmet kalitesi ile sunan firmamız uzman ve deneyimli ekibi sayesinde etkin bir yapılaşma sağlamıştır.

Aytürk çelik konstrüksiyon firması olarak montaj ve montaj sonrası hizmetlerinin tamamı kendimize olan özgüvenimizin eseridir. Her yeni proje yeni heyecanla başlanarak gururla bitirilmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Aytürk Teras Kaplama firması, İstanbul Sultanbeyli Cam Balkon, Teras Üstü Kapatma, Teras Kaplama, Cam Çatı kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Çatı

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Sultanbeyli

Firma Resimleri

Yukarı