Şen Teknik Servisi
Şen Teknik Servisi
Şen Teknik Servisi
İstanbul / Sultangazi
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Müşterilerimizin ve üretici markaların beklentilerini karşılamak adına 10 yılı aşkın hizmet vermekte olan ekibimiz ile birlikte İstanbul Sultangazi ilçesine hizmet vermekteyiz. Sultangazi ilçesi mensubu olan müşterilerimize çeşitli markalar eşliğinde belirlenen cihazlara teknik servis hizmeti verilmektedir. Akabin de yüksek kalite hizmeti ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sultangazi Teknik Servisi firmamız bu anlam da gerekli tüm lisanlara ve birikimlere sahiptir.
 
Sultangazi Teknik Servis Firması Hakkında
Firmamız kaliteli çalışanları ile birlikte en yeni teknolojileri sahasında bulundurarak müşteri kitlesine en iyisini düşünmektedirler. 25’den fazla çalışan sizleri beklemektedir. Ayrıca referans sürekli arttıran firmamız kendisi yenilemekte, çözümler üretmekte.
 
Hakkımızda Sultangazi Teknik Servisi
Firmamız İstanbul Sultangazi ilçesi mensubu vatandaşlara öncelik olarak günlük toplama ve teslimat işlemi hizmetini sunmaktayız. Ayrıca firmamızın kuruluşundan itibaren müşterilerimizin memnuniyeti üzerine cihazlarının onarımını ve durumlarını ilgili elektronik posta ve sms yolu ile bilgilendirmekteyiz. Dilerseniz sizlerde bu hizmetimizden yararlanarak bilgi alabilirsiniz. Firmaca olarak ilk hedefiniz mevcut rekabet avantajlarının ve geniş pazar da gelişime açık alanların olduğunu saklamak rakiplerimizden her zaman bir adım önde olmaktır.
 
Sultangazi Teknik Servis
Amacımız doğrultusunda 10 yılı aşkın bir süredir tercih edilen firmalar arasında yer alan firmamız İstanbul Sultangazi ilçesine dost olmayı başardı. Sultangazi Teknik Servis Firmamız bu süre kapsamında kazanmış olduğu bilgi birikimini ve tecrübesinden yararlanarak sürekli kendisini gelişmeye tabi tutmaktadır ayrıca firmamız gelişen teknolojiyi sürekli bünyesinde barındırarak, sizlere kombi, klima ve beyaz eşya servisi konusunda en kaliteli hizmet vermeyi her zaman hedeflenmiştir.
 
Sultangazi Teknik Servis Firması
 
Firmamızda çalışan personel ve ustalar sürekli eğitime tabi tutularak geliştirilmesi sağlanmış, uzman konumunda hizmet vermeye adanmıştır. Ayrıca çalışanlarımız yalnızca hizmet kalitesi ile değil aynı zamanda insan ilişkileri ile olan servisleri ile de Sultangazi ilçesinin gözde firmaları arasında yer almıştır. Bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmet sayesinde birçok aynı zamanda başarı merdivenine tırmanarak rakiplerimizin her zaman bir adım önünde olmayı başardık. Bu sebeple Sultangazi müşterilerine her zaman daha iyi kalite ve hizmeti sunabilmek boynumuzun borcudur. Bunu bilerekten bundan sonraki sektör hayatına devam edecek olan firmamız kendisini geliştirerek İstanbul’un her semti adına da hizmet vermeye başlayacaktır. Sultangazi ilçesinin köklü firmalarından olan Sultangazi Teknik Servis firması olarak verdiğimiz servis kalitesini her zaman artıracağız.
 
 
Şen Teknik Servisi firması, İstanbul Sultangazi Kombi Klima Buzdolabı Servisi kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Klima
  • - Kombi Teknik Servis

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Sultangazi

Firma Resimleri

İstanbul Sultangazi Kombi Klima Buzdolabı Servisi
İstanbul Sultangazi Kombi Klima Buzdolabı Servisi
İstanbul Sultangazi Kombi Klima Buzdolabı Servisi
İstanbul Sultangazi Kombi Klima Buzdolabı Servisi
İstanbul Sultangazi Kombi Klima Buzdolabı Servisi
İstanbul Sultangazi Kombi Klima Buzdolabı Servisi
Yukarı