0537 658 57 56
Kaçkar Orman Ürünleri
Kaçkar Orman Ürünleri
Kaçkar Orman Ürünleri
Rize / Merkez
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Rize´de en iyi ahşap ev, Karadeniz tipi eve yapan ustalar...  Merdiven paneli, lambri, döşeme, alman malı laminant parke, kapı pervazı, süpürgelik, panel kapı, inşaatlık kereste, çatılık kereste, ahşap ev alanında en iyi firmalar!

1982 yılından beri Rize de hizmet vermekteyiz Firma olarak son 3 yıldır sektörel bazda ahşap ev imalatına yöneldik ve birçok ahşap ev yaptık. Ahşap konusunda son derece kaliteli ustalarla çalışmaktayız, hammadde olarak her türlü ahşap malzemeye ve dekoratif malzemelere sahibiz bir kısmının üretimini de kendimiz yapmaktayız. Ürün olarak, merdiven paneli, lambri, döşeme, alman malı laminant parke, kapı pervazı, süpürgelik, panel kapı, inşaatlık kereste, çatılık kereste, ahşap ev, plywood olarak sweza, odek, vietnam çeşitleri, pergole, speratör, OSB levha egger, k-bort, kronospan çeşitleri her türlü ahşap malzemeye ve ustasına sahibiz Rize gülbahar mahallesinde hizmet vermekteyiz ve ayrıca Rize,  andon yolu üzerinde fabrikamız bulunmaktadır. 

Kaçkar Orman Ürünleri firması, Kaçkar Orman Ürünleri, Çatı Yapımı, Dış Cephe Kaplama, Lambiri Imalatı, Lambri Döşeme Ustası, Marangoz, Ahşap kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Çatı
  • - Genel Marangoz, Ahşap İşleri
  • - Parke Döşeme
  • - Plastik PVC Doğrama
  • - Zemin Döşeme

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - Rize / Merkez

Firma Resimleri

Çatı Yapımı
Çatı Yapımı
Yukarı