Record Bilişim Telekomünikasyon
Record Bilişim Telekomünikasyon
Record Bilişim Telekomünikasyon
Kırklareli / Merkez
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Record Bilişim Tekekomünikasyon İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak filo araç sahiplerine, taşımacılık ve seyahat halinde araçları bulunan işletmelere araç takibi, aracın güvenliğini sağlayan bir sistem için hizmet vermekteyiz. 

2012 yılında faaliyete geçen firmamız sahip olduğu teknik ve teknolojik alt yapı, alanında uzman teknisyen ekibi ve uzman kadrosu ile kaliteli hizmet anlayışını birleştirerek işletmelerin işini kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır. 

İşletmelerinize ait araç filolarını (minimum 2-3 araçtan oluşan) birebir takip etmenizi sağlayarak iş yönetiminizi daha profesyonel ve kolay bir hale getirmeyi amaçladık. Gücümüzü referanslarımızdan almamızın sebebi her geçen gün işletmelerin ihtiyaçlarına doğru zamanda doğru çözümler bulabilmemizdir. 

Record Bilişim Tekekomünikasyon İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak firmamız ile çözüm sürecine girdiğinizde takibinize, iş akış sürecinize ve yönetim kontrollerinize sağlayacağı avantajları görmek bizimde onur kaynağımız olacaktır. Sizler için sektörümüze ait en yeni teknolojileri takip ederek hizmetlerimiz ile pekiştirerek kaliteli bir hizmet anlayışı sunmaktan gurur duyarız.

Misyon: Bilişim teknolojileri uygulayıcısı olarak işletmelerin büyüme ve verimlilik stratejilerine katkı sağlayacak çözümler üretmek.

Vizyon: Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bilişim teknolojileri alanında yenilikçi ve sürdürülebilir büyüme ile en güvenilir çözüm ortağı olmak

Değerlerimiz:      

Aile
Farkı yaratan insandır.
İşini seven, yetenekli, vizyon sahibi ve tutkulu bir ekip olarak yaptığımız işlerde fark yaratıyoruz.
Paylaştıkça büyüyeceğimize inanıyor, şirketimizin gerçek sahibinin çalışan herkes olduğunu bilerek daha verimli ve daha üretken olabiliyoruz. Dengeli bir iş ve özel hayat sürdürmeye uygun çalışma anlayışımız işimize olan bağlılığımızı daha da arttırıyor.

Güven
Müşterilerimizin bize güven duymasını, bizi yalnızca hizmet sağlayıcıları değil, iş ortakları olarak görecek kadar güvenmelerini önemsiyoruz.

Hız
Zamanın çok değerli olduğunu biliyor, müşterilerimizin taleplerine hızlı cevap veriyoruz.

Yenilik
Teknolojinin yaşam ve yönetim tarzı üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurarak dönüşüm ve değişim yaratan yenilikçi iş modelleri ve uygulamalarını araştırıyor. Çalışmalarımızın işletmelere olumlu katkı sağladığını görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Sürdürülebilir Büyüme
Değişime uyum sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz. Asıl işimize odaklanmayı ihmal etmeden müşterilerimizi ve sektörleri sürekli takip ediyor, yeni pazarlar ve ürünlerle büyümeye devam ediyoruz.

Record Bilişim Telekomünikasyon firması, kırklareli araç takip sistemleri, kırklareli güvenlik sistemleri, araç takip sistemi, güvenlik sistemi, alarm sistemi kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Alarm Sistemleri
  • - Araç Takip Sistemleri
  • - Diğer Elektronik Sistemleri
  • - Diğer Güvenlik Sistemleri

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Seçiniz
  • - Kırklareli / Merkez

Firma Resimleri

araç takip sistemleri
araç takip sistemleri
güvenlik sistemleri
güvenlik sistemleri
güvenlik sistemleri
güvenlik sistemleri
güvenlik sistemleri
güvenlik sistemleri
Yukarı