Sezer Koltuk Döşeme
Sezer Koltuk Döşeme
Sezer Koltuk Döşeme
İstanbul / Başakşehir
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Sezer Oto Döşeme,

1985 yılında kendisine olan güveni ve çabası ile Sezer Oto Döşeme Firmasını Samsun/Bafra ilçesinde kurulmuştur. 

Hizmet başlangıcına  1985 yılın da Samsun / Bafra ilçesin de başlayan firmamız, ilk işi taksi , minibüs ticari araçların iç dizayn yapımı üzerine kurulup bu yönde iş yapmıştır

......

2000 yıllar da Sezer Oto Döşeme firmamız sürekli kendisini geliştirerek İstanbula taşınmış, bugün İkitelli Bölgesin de faaliyet göstermektedir. Firmamız Pilot Taşıt Koltukları ve Grammer Şoför koltukları, otobüs koltukları, koltuk yüz değişimi, her türlü sıfır ve ikinciel koltuk alım-satımı ve her türlü minibüs koltukların bakımını yapmaktadır.

2008 yıllarında Tekirdağ/Çorlu İlçesinde şubesini açarak Çorlu da Sezer Oto Koltuk Sistemleri İsmi ile faaliyet göstermektedir.

2015 yılında firmamız için yenilenme, büyüme aşamasında gücüne güç katarak çalışma alanını büyütüp, aynı zamanda koltuk mağazasını, marketini, showroomunu açmıştır. Koltuklar şimdi belirgin, daha iyi test edebilme olanağını sağlamıştır.

2015 yılında Sezer Oto Koltuk Döşeme aynı zamanda Dünyaca ünlü sürücü ve yolcu koltuklarının üreticisi olanPİLOT TAŞIT KOLTUKLARIN İSTANBUL Bölge yetkili servis ve satış bayiliğini alarak dahada güçlenmiştir.   

Bugün, Ana Merkez İstanbul Olmak Üzere, 1 Şubemiz (Tekirdağ/Çorlu) , 2. Oto koltuk marketi (showroom İkitelli ) Şirketimiz İle sizlere koltuğun her türlü alanında hizmet vermekteyiz.

......

Sezer Koltuk Döşeme firması, koltuk döşeme,döşemeci,oto araç döşeme. kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Koltuk Döşeme

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Başakşehir

Firma Resimleri

koltuk döşeme
koltuk döşeme
koltuk döşeme
koltuk döşeme
koltuk döşeme
koltuk döşeme
koltuk döşeme
koltuk döşeme
Yukarı