Koltuk Örtüleri Firmaları

Mağaza Arama

EN GÜZEL KOLTUK ÖRTÜLERİ

                  Koltuk örtüsü her türlü en  koltuk çeşidinin üzerine serme veya geçirme şeklinde kullanılan örtülerdir.Koltuk örtüleri çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Bu amaçlardanönemlisi koltukları leke ve kirlerden koruyarak dayanımını uzun yıllar sağlamaktır. Kasası ve süngerleri sağlam olduğu halde üst kaplamanın eskimesi, solması, lekelenmesi veya yırtılması gibi nedenlerle elden çıkarılması sık karşılaşılan bir durumdur.
            Günlük kullanımda ne kadar dikkat edilse de çok çeşitli lekeler oluşacaktır. Ayrıca sürtünmeden dolayı kaplama hızlı bir şekilde yıpranacaktır. Oysa koltuk örtüleri ilk günden kullanılırsa tüm bu sorunların önüne geçilir. Temizlik işleri de oldukça kolaylaşır. Koltuk takımlarını silmek meşakkatli bir iştir, üzerindeki örtüleri çıkarıp yıkamak ise beş dakika bile sürmez.
                 Koltuk örtüleri eski takımlarda da kullanılabilir. Onları canlı renk ve desenleri ile yepyeni bir görünüme kavuşturur. Günümüzde koltuk örtüleri genellikle lastikli ve bol kumaştan yapılmaktadır. Bu da sökme ve yerine geri takmayı çok kolaylaştırır. Tekli, çifti, üçlü koltuklarla, kanepe ve çekyatlara uygun koltuk örtüleri vardır.
             Takımlar için takım halinde satılan koltuk örtüleri görsel ve ekonomik açıdan daha iyi olur. Koltuk örtü fiyatları da son derece uygundur. Koltukların yıllarca ilk güzelliğini korumaları, eski olanların güzel bir görünüme kavuşmaları için bu örtülerin kullanılması tavsiye edilir.ustayeri.com uygun ve kaliteli koltuk örtülerinin satışını yapan firmaların buluştuğu bir merkezdir.
 
Yukarı