Gezer Halı Yıkama
Gezer Halı Yıkama
Gezer Halı Yıkama
İstanbul / K.Çekmece
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

2000 yılında Küçükçekmece de başlayan yolculuğumuz  tam 15 yıldır hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor.GEZER Halı Yıkama olarak, 15 yılı geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.
 
15 yılda kat ettiğimiz yola baktığımızda, gurur verici bir tablo çıkıyor karşımıza. Bu çatı altında çalışan her bireyin azmi, çalışma aşkı ve emeğiyle bugünlere kadar gelen firmamız geçmişten geleceğe uzanan bir köprü aslında. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de sektörümüz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. Halı Yıkama sektörünün gelişip büyümesinde pek çok “ilk” le tanıştırmada hep bizim adımız anıldı. Çünkü, GEZER  Halı Yıkama ailesine mensup olan herkes bu işeyüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev oldu her zaman için.
 
Bugün geldiğimiz noktada,ilçe sınırlarını aşan firmamız Sadece Küçükçekmece de  değil, İstanbulun tüm ilçelerin de tercih ediliyor. Halı Yıkamacılığın açılan bir yüzü olarak; hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.
 
Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz.
 
GEZER Halı Yıkama fabrikaları ile içiniz rahat olsun. Sizin İçin Çalışıyoruz.
Gezer Halı Yıkama firması, küçükcekmece halı yıkama,ev temizliği,ofis temizliği,okul temizliği kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Ev Temizliği
  • - Genel Temizlik İşleri
  • - Halı Yıkama
  • - İşyeri Temizliği

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / K.Çekmece

Firma Resimleri

Perde Yıkama
Perde Yıkama
Yorgan Yıkama
Yorgan Yıkama
Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama
Yukarı