0537 658 57 56
BVT Zemin Kaplama
BVT Zemin Kaplama
BVT Zemin Kaplama
İstanbul / Beşiktaş
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Linoleum, parke deck, ahşap, PVC, kauçuk, halı, spor kaplama, yükseltilmiş döşeme gibi dokuz ana ürün grubunda üretim, ithalat ve ihracat yaparak zemin kaplamalarında önemli bir yer edinmiştir.
 
Ahşap deck (modüler ve fix deck) ve dış mekan kauçuk zemin döşemeleri üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır. Ayrıca ARMSTRONG DLW, JUNCKERS, MERO-TSK markalarının Türkiye distribütörleridir.
 
Ürün Grupları:
 
1. Vinil:Heterojen, homojen ve lüks vinil olarak 3 çeşittir. Heterojen ve homojen vinil için karo ve rulo vinil zemin kaplamalarıyla dünyaca ünlü ARMSTRONG DLW markasının dağıtımını yapmaktadır. Luxury (lüks) vinil için BVT PLANK ve ARMSTRONG DLW-SCALE ürünleri mevcuttur.
 
2. Linoleum : Karo ve rulo kaplama malzemesiyle ünlü marka ARMSTRONG DLW´nin dağıtımı, satışı ve uygulamasını yapmaktadır.
 
3. Spor Zemin Kaplaması : Vinil, parke ve kauçuk spor zemin kaplaması olmak üzere 3 çeşittir. Ahşap spor zemin kaplaması için JUNCKERS markasının FIBA onaylı ürünleri kullanılmaktadır. Vinil ve kauçuk spor zemin kaplamalarıyla BVT marka ürünlerin satışı ve uygulamasını yapmaktadır.
 
4. Kauçuk : Kilittaş, kara, piramit ve dökme olarak 4 çeşiti bulunmaktadır. BVT, EN 1177 standartlarında TÜV Rehiland tarafından test edilerek onaylanan ürünler üretmekte ve uygulamasınıda gerçekleşleştirmektedir.
 
5. Yükseltilmiş Zemin : Türkiye distribütörü olduğu Alman MERO-TSK markasının ürünleri kullanılmaktadır.
 
6. parke : Lamine, kompak lamine ve hazır cilalı masif parke olmak üzere 3 çeşit parke bulunmaktadır. Lamine parkeyi BVT kendi bünyesinde üretmekte veya ithal etmektedir. Hazır cilalı masif parkeyi JUNCKERS markasından ithal etmektedir.
 
7. deck : Ahşap ve kompozit olarak 2 çeşittir. Ahşap deck, BVT zemin kaplamaları´nın kendi bünyesinde click sistem, fix deck ve marine deck olarak üretmekte ve uygulamaktadır. Teak, Ipe, Iroko ve Thermowood ağaçları kullanılmaktadır. Kompozit deck satışı ve uygulaması da mevcuttur.
 
8. Halı: Karo ve rulo halı için ithal İngiliz malı ve Fransız malı ürünler kullanılmaktadır.
 
zemin kaplamalarıyla ilgili yukarıda bahsedilen ürünler konusunda herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olması durumunda BVT zemin kaplamaları, size yardımcı olmaktan mutluluk ve gurur duyacaktır.
BVT Zemin Kaplama firması, parke firması, lamine döşeme ustası, lamine ustaları, btv zemin kaplama kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

zemin
zemin
zemin
zemin
Yukarı