Medikal Pvc Zemin Kaplama
Medikal Pvc Zemin Kaplama
Medikal Pvc Zemin Kaplama
İstanbul / Esenyurt
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

2000 yılında zemin kaplama uygulaması hizmetleri veren firmamız 2010 yılından itibaren kendi bünyesinde Medikal Zemin Sistemleri ismi ile hizmet vermeye başlamıştır. Geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında uygulamayla birleştiren Pvc zemin kaplamaları konusunda tecrübe ve hizmet kalitesini arttırarak müşteri portföyünü geliştirmiştir.
 
İnternet sitemiz üzerinden sunduğumuz zemin kaplama tipleri ve markalarına göre inceleme yapabilir, örnek uygulama resimlerini inceliyebilirsiniz. Zemin kaplamaları çözümleri için doğru yerdesiniz..
 
Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti´dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanması ile mümkündür.
 
Okullar, Hastaneler, mağazalar, ofisler, sağlık merkezleri, laboratuarlar, bilgi işlem merkezleri, çocuk yuvaları, spor merkezleri ve konutlara proje kapmasında perakende ve toptan satışıyla çalışmalarımızı sürdürmektedir.
 
Uzman satış kadromuzla, profesyonel uygulama ekiplerimizle müşterilerine hizmet vermek arzusundayız
 
 
 
Sevgi ve Saygılarımla…
Medikal Pvc Zemin Kaplama firması, İstanbul Esenyurt Pvc Zemin Kaplama Kartal Pvc Zemin Kaplama Eyüp Pvc Zemin Kaplama kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Genel Kapı Pencere ve Balkon
  • - Plastik PVC Doğrama
  • - PVC Kapı Pencere Sistemleri

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Esenyurt

Firma Resimleri

Yukarı