Balıkesir Nakliyat Firmaları

Mağaza Arama

TAŞIMANIN GÜVENCESİ USTAYERİ

                Hizmet garanti güvence sunulduğunda değerlidir. Eşya yük ya da ürünün beli bir yerden bir yere sözleşme güvencesi işlemidir. Taşıma sözleşme hükümlerine göre gerçekleşir. Kırılma kaybolma yaşanır ise zayi adını alır ve zayi işlemi firma karşılamak zorumdadır. Çünkü teslimat şartlarını gerçekleştirdiğinde nakliyat adı verilen hizmeti gerçekleştirmiş olur. Bu hizmeti ağlayan firmalar şirket ya da kooperatifler olabilir. Tek bir türü taşıyabilen firmalar olduğu gibi çeşitli ürün taşımacılığı yapan firmalar vardır.
                Evden eve ismiyle sadece ev, iş büro benzeri ev malzemelerini taşıyan şehirlerarası ve şehir içi firmalarını olması gibi. Ev eşyalarınızın kırılmadan bilinçli bir şekilde taşınmasını kim tercih etmez ki. Taşıma sadece karayolu ile olacak denilemez hava deniz veya demir yolu tercihini yapan firmalar vardı. Her taşıma şeklinin kanunlarda belirtilen mevzuatları vardır. Hizmeti sunan firmalar nakliyat hükümlerini yerine getirmek zorundadırlar.
                Yükü yada eşyayı istenen güvence ile yerine ulaştırılmasıyla sözleşme şartları yerine getirilmiş olur ücret hakkı kazanır. Ücret şekli akitle belirlenir. Banka havalesi kredi kartı ya da peşin. Sonuçta hizmet istenilen şartlarda sona ermiş olur. Her sektör de olduğu gibi nakliyat sektöründe de uygun pazar bulabilmek müşteri memnuniyeti güvenceli taşıma karşılıklı akit güvencesi aranır. Piyasa da kendini aşmış yer edinmiş bir firma yükü ne olursa olsun düzgün bir hizmet başarılı çalışkan insan gücüyle sektörde varlığı korur ve ömrünü uzatır. Kalite hizmetin anahtarıdır
 
Yukarı