Ofis Mobilya
Ofis Mobilya
Ofis Mobilya
İstanbul / Başakşehir
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

TARİHÇEMİZ

İlk olarak 1982 yılında Küçükbakkalköy’deki atölyede Tekin Ahşap bünyesinde ofis mobilyası sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.
Daha sonra markalaşma ve kurumsallaşma çalışması ile firma ünvanını değiştirerek Ofis Still Mob.San.Tic.Ltd.Şti. ismiyle 1992 yılında Modoko San.Sitesi’ndeki showroomu da bünyesine katarak faaliyetlerine devam etmiştir.
Kurulduğu ilk günden itibaren gerek ürün tasarımlarında gerekse projelerde kişiye özel üretim ve hizmet ile rakipleri arasında farklı bir yer edinmeyi başarmıştır.
Yenilikten ve gelişimden asla taviz vermeyen Ofis Still Mob. 1998 yılında Masko Mob.Sitesi’ndeki showroomu bünyesine katarak yatırımlarına devam etmiştir.
Melamin suni malzemeden doğal malzemeye kadar çok çeşitli ürün yelpazesini proje ve iç mimarlık hizmetleriye bir bütün içerisinde müşteri memnuniyetini temel prensip kabul ederek müşterilerine sunmaktadır.
2005 yılında en üst kalitede ürün üretmek için bütün üretim altyapısını Samandıra´da bulunan 3500m2 kapalı alanda son teknoloji makinalar ile donatmış fabrikaya taşıyarak gerek doğal malzeme gerekse laminant suntalam gibi ürünleri burada üretmeye başlamıştır.
VİZYONUMUZ
Mobilya sektöründeki gelişmelere, teknolojisi, kalitesi ve tasarımlarıyla yön veren, yenilikçi, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve herkes tarafından güvenilir, dünya çapında bir firma olmak.  
MİSYONUMUZ
Sektördeki bilgi ve tecrübemizi, gerek güler yüzlü mağazacılık anlayışımızla gerekse projeli ofis tasarımlarımızla müşterilerimizin hizmetine en kaliteli ve sorunsuz şekilde sunmak.

DEĞERLERİMİZ

·               İnsana ve insani değerlere saygı duyuyoruz.
·               Güven odaklı hizmete inanıyoruz.
·               Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.
·               Değişime, yeniliğe ve yaratıcılığa önem veriyoruz.
Ofis Mobilya firması, mobilya,uygun fiyatta mobilya, ahşap mobilya. kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Ev Mobilyası
  • - Koltuk Döşeme
  • - Koltuk Tadilatı
  • - Mobilya Cila ve Lake İşleri
  • - Mobilya Tamiratı
  • - Ofis Mobilyası

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Başakşehir
Yukarı