Aytaç Kardeşler
Aytaç Kardeşler
Aytaç Kardeşler
İstanbul / Güngören
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

AYTAÇ OTO DİZAYN 1997 yılında başlayıp bugüne kadar kendi bünyesinde bulundurduğu yerli ve ithal tüm otocam çeşitleri, otobüs, minibüs koltukları imalatı, personel ve turizm tipi araç dönüşümleri, VİP araç tasarımları, koltuk ve iç döşeme uygulamaları, mesleğinize uygun iç kaplama raf ve askılık uygulamaları ve ayrıca aracınızın iç ve dış görünümüne renk katacak tüm krom aksesuar çeşitleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.AYTAÇ OTO DİZAYN bunların yanında yılların da vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve kalite anlayışı ile sektörün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.
 
          Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti prensip edinen firmamız geniş ürün yelpazesiyle aracınızın ihtiyacı olan tüm ürün ve uygulamaları anında hizmetinize sunmaktadır.
Aynı zamanda firmamız tarafından sektörümüzün kullanmış olduğu ürünlerin toptan ve perakende satışı yapılmaktadır. Toptan satışlarımızdaki uygunluğumuz ürün kalitesi ve çeşitliliği ile aracınıza yapmış olduğumuz uygulamalardaki itina, kusursuz işçilik ve montaj kalitesi tercih edilme sebeplerimizdendir.
            Firmamız bunlarla da yetinmeyip daima daha da iyisini yaabilmeyi hedefleyerek sizlerden aldığı destek ve güçle bunu da başarabileceğine inanmaktadır.
Bilmenizi isteriz ki SİZİN MEMNUNUYİTENİZ BİZİM MEMNUNİYETİMİZDİR.
Aytaç Kardeşler firması, koltuk döşeme, döşemeci, araç içi dizayn, oto dizayn,koltuk döşeme. kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Ev Mobilyası
  • - Koltuk Döşeme
  • - Mimari Tasarım
  • - Mobilya Cila ve Lake İşleri

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Güngören

Firma Resimleri

mobilya
mobilya
mobilya
mobilya
mobilya
mobilya
Yukarı